Potence

Acai Berry – cena, kur nopirkt, kā tas darbojas

Acai ogu. Jūs droši vien esat dzirdējuši par to. Bet kas tas ir? Ko tas dara? Un tas ir svara zudums brīnums, jo daži cilvēki apgalvo?

class =

Purpura Acai ogu (izrunā ah-SAH-Yee) ir viens no vairākiem ogu no Amazon, kas nesen kļuvuši populāri ārpus Dienvidamerikā. Daudzi apgalvojumi tiek veikti par acai ogu; daži no tiem ir patiesi, citi ne.

Acai Berry: Veselīga izvēle?

Acai ogu, tāpat kā citas līdzīgas ogas, tika konstatēts, ka ir noteiktas veselības pabalstus. “Vismaz ducis raksti parasto medicīnas literatūras runāt par vērtīgām ietekmi ogu,” saka Valencia Porter, MD, direktors sieviešu veselību pie Chopra Center Carlsbad, Calif.

Saistītie: Vai Omega-3 taukskābes Svara zudums AIDS

No uzturvērtības viedokļa, acai ogu nodrošina divos svarīgos virzienos:

  • pozitīvo antioksidanta iedarbība. Acai ogu satur antioksidantus, vielas, kas cīnās kaitīgas molekulas, ko sauc par brīvajiem radikāļiem. Pārāk daudz brīvie radikāļi var izraisīt bojājumus cilvēku audu un novest pie dažādiem veselības traucējumiem, tai skaitā sirds disease.The Acai ogu dziļā purpura pigmenta ir atbildīgs par savām antioksidantu priekšrocības, kas ir līdzīgas citu tumšo ogas, piemēram, mellenes un kazenes. Pigments satur antociānu (izrunā anth-oh-nopūta-a-nins), spēcīgs klases phytonutrients – barojošu sastāvdaļu augu – kas kalpo kā antioksidanti. Pārtikas produkti, kas satur antociānu ir spēcīgs sarkana, zila vai violeta colors.The izturība antioksidantu ietekmi dažādos pārtikas mēra pēc ORAC (Oxygen Radical absorbcijas Capacity) testu. Jo augstāks ORAC rādītājs, jo spēcīgāks ir antioksidanta iedarbība. “Acai ogu rādītāji ir diezgan augsts,” Dr Porter says.It jāatzīmē tomēr, ka nesenā pētījumā izvērtēti antioksidantu iedarbību konkrētu sulas, granātābolu sulas, sarkanvīna, Concord vīnogu sulu, un melleņu sulu ieguva augstāku, šādā secībā, kā acai ogu sulas.
  • pretiekaisuma īpašības. Vēl viens no acai ogu priekšrocība ir tā pretiekaisuma iedarbība. Kā norāda nosaukums, pretiekaisuma cīnīties iekaisumu, kas ir saistīts ar vairākām veselības problēmām, ieskaitot sirds slimības un insultu. “Daudzi no pār-the-counter nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi, strādā par to pašu ceļu kā acai ogu,” Porters norāda.

Acai Berry: Kas par svara zudumu?

No otras puses, prasība, ka acai ogu ir labs svara zudums, šķiet, ir pamatotas. “Nav literatūra zinātniskajos žurnālos par svara zudumu, un acai ogu,” Porter saka. Tā ir daļa no acai ogu stāsts, šķiet, ir tikai vēl viens diēta scam.

Aiz tikai trūkums svara zudums stimulu, nesenajā paziņojumā centra zinātnes sabiedrības interesēs, kā sargsuņa grupas brīdināja patērētājus nav pierakstīties uz bezmaksas izmēģinājumu Acai diētu produktu internetā, jo sūdzības par neatļautu kredīta karšu maksājumus pēc izmēģinājuma beigām.

Saistītie: Superfoods Par Super Veselības

Acai Berry: Kas ir Bottom Line?

Neskatoties nav svara zudums brīnums, acai ogu, kā arī mellenes, kazenes un citas krāsains augļi ir labi iekļaut jebkuru diētu. “Es vienmēr ieteikt saviem pacientiem, lai iegūtu plašu krāsu savā uzturā,” Porter saka, “un ka tumši violeta pigments ir tik daudz priekšrocību pozitīvi veselību – es saku saviem pacientiem, lai” ēst varavīksni “, jo katrs no krāsas varavīksne ir dažādas uzturvielas, kas sniedz dažādas priekšrocības veselību. “

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...