Veselība

Acardin šeita-cardin Pēc tam no tūbiņas, kur reakcija notiek pie ņemti noteiktiem laika intervāliem paraugiem, kas tika injicēts mēģenē ar 5 M perhlorskābi. Perhlorskābes iznīcināt mitohondrijos, un tādējādi pārtrauca sintēzi ATP. Pēc neitralizācijas paraugu 5 M kālija hidroksīda izgulsnēšanas ar centrifugēšanu un proteīna saturu mēra uzpeldējušās ar adenīna nukleotīdu.


Tā kā atbrīvošana no mitohondriju matricu citosoliskais kalcija pārpalikums tiek piegādāts caur īpašiem kanāliem, ko sauc par shRT-poras (mitohondriju caurlaidība pāreja poras). Par pēkšņi pieaugumu uzkrāšanos mitohondriju izolētu SHR šūnas no iepriekš minētajiem pētījumiem, kā arī atklāšanas paplašinātās baseiniem kalcija apmaiņas adipocītos parādība šādi acīmredzot uzskatīta rezultātā traucēta funkciju

šiem kanāliem TRT. Ir zināms, ka transports, reģenerācija no šiem kanāliem ilgstošas ​​un intensīvas mitohondriju kalcija pārslodzi laikā var neatgriezeniski mainīt.


Sirds slimība un asinsvadu

Saskaņā ar mērījumu rezultātiem vilkta ATP saturu laiku pa laikam. Par ATF sintēzei ātrums tika noteikts ar lineāro daļu līknes, kas iegūta (32 att.). Šī pētījuma mērķis – novērtēt spēju izolētu mitohondriju aknu un smadzeņu žurku SHR sintezēt ATP un uzzināt savu atkarību no koncentrācijas ārpusē mitohondriju kalciju. Ierobežotie dati par stāvokli enerģijas metabolismu šūnu un audu primārās hipertensijas neveido vienotu virzienu un ir pārstāvēti galvenokārt atsevišķos pētījumus, lai lielākā daļa, atsevišķas problēmas ir pathogenetic jēdziens. Viens no priekšnoteikumiem, kas ļauj enerģiju, lai apspriestu šo problēmu ziņā patoģenēzē ir dati par hipertensijas iontransportnoy funkciju šūnu membrānām pārkāpumu, jo galīgais atkarība no jonu enerģijas transportēšanu, ir acīmredzams.


a-cardin

Daži cristae tiek atklāti tikai perifērijā šo organellām (sk. Arī zemāk). Ņemot vērā iespējamos cēloņus traucējumi šūnu audu enerģijas primārajā hipertensijas vispirms jānosaka iesaistīšanos mitohondrijos – mobilo organellām kas spēlē lomu universālo sniedzēja enerģiju visiem mobilo sakaru funkcijas. Enerģiju, kas nepieciešama, lai nodrošinātu ilgtspēju jonu uz membrānas aparātu šūnu, ti.

non-līdzsvara sadales

In 12 stundas pirms pētījuma dzīvnieku piekārts barības kad svobodnomdostupe ūdens. Dati par līmeni asinsspiedienu, ķermeņa svaru un sirds dzīvniekiem grupu atspoguļoti tabulā. Šīs daļas darba mērķis, lai sniegtu kopsavilkumu par mūsdienīgajiem enerģijas ražošanas procesiem mitohondrijos šūnu, lai veicinātu izpratni par dabu enerģijas ražošanas novirzes hronisku hipertensiju vispārējās un pamatizglītības hipertensiju īpaši.


pēcnācēji pāriem Fi, kombinācijā, pētīja populāciju F2 (detail iegūšana hibrīdi aprakstīts “mantošana, bioķīmisko un fizioloģisko iezīmes spontāni hipertensijas žurkām no SHR). Tur tika pārbaudīti 19 dzīvnieki – otrās paaudzes F2 hibrīdi. Tādējādi, raksturīgās iezīmes slimības, dati, kas iepriekš minēto definīciju hipertensijas ir gatavās molekulārie korelācija, ja uzskatīta par slimību, ar esenciālo hipertensiju, ir izvietots balstās uz atkārtotu sekvenču genoma pārkārtošanos.


pastāvīgas vērtības gradienta jonu koncentrācijas citoplazmā šūnas. ATP saturs vairogdziedzera ar hipertensiju un SHR skeleta muskuļu žurkām un nebija atšķirīgs no kontroles, bet grupā ar nieru hipertensiju bija ievērojams pārpalikums ATP, salīdzinot ar, ka WKY (at 38.09 ± 3.31%, salīdzinot ar kontroli) ( tabula. 15). Sistoliskais spiediens (BP) mērīts vismaz trīs reizes divu nedēļu laikā pirms mācību pletizmografiche-nosmelt metodi, kas balstās astes artēriju nomodā dzīvniekiem. Dzīvnieki tika turēti briquetted laboratorijas čau un krāna ūdens.


Klientu atsauksmes

Intra-grupa

atšķirības parametriem, kas raksturo formu un izvietojumu, QRS cilpas starp vīriešiem un sievietēm in hibrīdus Fb F2, dzīvnieku SHR un WKY līnijas ir konstatēta (12. tabula). Ja ir zināms, līdzīgi dati par neatkarību EKG signālu no grīdas normatensīviem grauzējiem, lai Vess-pētījums ir pirmais šāda pieredze saistībā ar hipertensiju žurkām.


Ir iespējams pieņemt, ka samazinājums mitohondriju stabilitātes SHR kalcija pārslodzi ir saistīta ar esošu mitohondrijos SHR liekā bezmaksas kalciju. Kā iepriekš iegūta laboratorijas datiem par kalcija koncentrācijas 3-30 M tika novērots straujš liekā Ca-uzkrājot kapacitāti mitohondrijos effekts taukaudos un SHR, salīdzinot ar kontroli, palielinot palielinoties kalcija vidē. In vitro ir pierādīts pētījumi kalcija metabolisma taukaudos palielināt SHR 1.5-1.7 reizes maināmo baseins intracelulārā kalcija, kas pieder pie mitohondrijos bija redzams no salīdzināšanas daudzumu kalcija un citu mitohondriju baseina KAL-miem-apglabāt struktūras. Savā darbā mēs neesam konstatējuši būtiskas atšķirības kalcija uzsūkšanās ātrums starp mitohondriju SHR un WKY koncentrācija ir zem 100 pm, bet mūsu metode ļauj tikai netieši novērtēt saturu kalcija mitohondrijos. Time sekVremya, sekZavisimost absorbcijas ātrums no kalcija jonu mitohondrijos vides mērījumu sākotnējās kalcija koncentrācijas ir parādīta attēlā.


Galvenais faktors, kas liecina par spiediena coparcenery hipotēze asinīs un polimorfisms izplatīšanas ID atkārtošanu, ir klātbūtne nozīmīga sakarība starp lielumu asinsspiediena un mantojuma elektroforēzes fragmenti, kas raksturo genotipu. Elektroforēzes atdalīšana no PCR produktu tika veikta 6% poliakrilamīda gela (PAGE) ar 7. M urīnvielu. Salīdzinot izplatīšanas modeli elektrofore-matic joslas žurkām divu līniju – SHR, WKY un hibrīdi Fi pirmās un otrās paaudzes F2. Lai iegūtu divus heterozigotāte Fi šķērsojusi līniju tīklu sākotnējo krustiņu (x sieviešu vīriešu WKY SHR). Divas pirmās paaudzes cilvēki (brālis – māsa) noteica kā vecāku pāris blakus

.

  • konsekventi augsts asinsspiediens, var izraisīt ievērojamu diskomfortu un beidzot personai pieradis, informāciju par devām jau liecina, ka analogiem zemākas medikamentu niperten combi, un tas, ko tā ir izteikta.
  • sākumā hipertensijas ārstēšanai un rūpīgu pacienta atbilstību visiem ieteikumiem ārstējošais ārsts, kā izteikti rašanos tahikardiju un tūska
  • īpašām diētām ieceļ ne tikai ar hipertensiju, 30% – ar renovaskulāru arteriālā giperetenziey in 20% – ar parenhimatozajās nieru slimībām, 6%, -. nieru audzēju, sklerodermijas
  • Šī darbība izraisa sirdsdarbības lieluma, reibonis, redzes traucējumi, elpas trūkumu, sāpes sirdī, kā arī citiem simptomiem kas saistītas ar mērķorgāna bojājumu.

Tas izpaužas samazināts skaits mitohondriju brīdī dzimšanas ar sekojošais grupēšanas organel kavēšanās

perinuclear apgabalā, trūkst kontaktu un mezhmitohondrialnyh palēninot procesu apvienošanu vienā mitohondriju mitohondriju retikulas sistēmā. Pie 6 nedēļas vecs SHR divas populācijas mitohondriju izteikti atšķiras. No mitohondriju bulk ir apgaismoti matrica, cristae izstrādāta sistēma, kurā, kā jaundzimušo dzīvniekiem tiek atklāti izmaiņas telpisko orientāciju krokām iekšējā apvalka. Turklāt kardiomiocītos iesniegt mitohondrijos, kuru izmērs ir daudzas reizes lielāks nekā iedzīvotāju mitohondriju (29. att.). Lielākā daļa no tilpuma mitohondriju elektronu ieņem caurspīdīgu matricu, kurā apskatīt slēgtas membrānu pūslīši, iespējams, iznīcina cristae.


Essential hipertensija atklāj savienojumu ar dzīves cikla fāzē (vecumu saistīto slimību). Par revertāzi izteiksme, bez kura nav iespējams retroposition, ir saistīta arī ar dzīves cikla posmā. Zināms pirmsdzemdību izteiksme revertāzi [Ivanov, 1995]. No izpausmes esenciālo hipertensiju vecums ir apmēram 35 gadiem.


visā garumā attīstību savstarpēji, izsekot šajā pētījumā (no dzimšanas) laikā kardiomiocītos var iedalīt divās iedzīvotājiem, ar to, acīmredzot, citu attīstības ceļu. Kopsavilkums – izmaiņas ultrastructure kuriem ir tikai vidēji pietūkumu, pārklāti matricas, palielināt kopējo apjomu ar izmaiņām (noapaļota) formas mitohondriju. Formation of mitohondriju SHR kardiomiocītos sistēmā atpaliek ka no WKY žurkām, kas var izsekot gan zīdaiņiem un žurkām pēc 2 nedēļām un 4 nedēļu vecuma, daļēji.


ATP sintēze aknu mitohondrijos mērīja bufera, kas satur kalciju koncentrācijās, ar 0, 5, 10, 20, 30, vai 50 um. Uz reakcijas šķīduma tika pievienota succinate ar galīgo koncentrāciju no 10 mm, un preparāta mitohondriju (3,2 mg proteīna). Pēc minūtes šajā šķīdumā, 200 um ADP un maisīšana sākās laika skaitīšanu.

No viedokļa izprast, kā hipertensija process kompensācijas saistībā ar pārkāpumu šūnu enerģijas, šis pieņēmums var būt konkretizovano šādi. Saīsināt Telomeres maina izpausme ēterisko regulējošo gēnu, kas atrodas subtelomeric heterohromatīna. Tāpēc, samazinot telomeres darbojas kā “bioloģisko pulksteni”. Enerģija potenciāls novecojošs šūnas pastāvīgi samazināts. Ja audums veido pēctečiem šūnas ar bojātu šūnu-tiem Lomer, iziet emocionālā stresa vides faktorus, tas notiek apoptozes un kompensācijas, paātrinātu izplatīšanu, un tādējādi, telomere garums tiks strauji samazināta.


Varbūt tas retropozi cijas un noveda pie parādības spontānās hipertensiju. Rezultātā tika iegūta, izmantojot oriģinālo metodi atklāt polimorfismu tas atkārtojas, nosaukti autori SCAN. Polimorfisms tika identificēts ar vietu kopiju retroposon ID, kas pieder klasei mijas īso secību. Ir pazīmes, ka genomā SHR žurkām ir notikusi kustība mobilo elementu, kas, iespējams, bija sprūda un genomu reorganizācija nosakot mantotu augstu asinsspiedienu. Piemēram, žurku genomā vairākas kopijas, kas izteikta mērenas atkārtojumu pieder klasei retroelements.


Nesen tika atklāts, retrotransposon transkripcijas kas SHR miokarda divi kārtām intensīvāka nekā vecuma atbilstības kontroles negipertenzivnogo. Iemesls tam var būt pārmērīga ekspresija vai mutācijas šī elementa retroposition raksturīgi SHR. Tiek ierosināts, ka attīstība esenciālu hipertensiju, var būt saistīta ar delēcijām klasteru telomeric atkārtojas augļa attīstības laikā.


Tas ir fāze nesakritība var norādīt īpašu molekulāro mehānismu genoma determinancy hipertensiju. Pirmsdzemdību retroposition palaišanas klastera izaugsmes uzlabošanai secības modulāciju kodu, un tikai pēc dzimšanas pēc tik daudz kārtās replikācijas, kas ir pietiekams, lai klastera izaugsmei pārsniedz normu, kas izpaužas patoloģiju. Šī paziņojuma izriet, ka SHR genomā ir pārstrukturēšanas, salīdzinot ar kontroli kopijas retropozonov.


Šis fakts mēģina interpretēt kā pierādījums tam, ka smadzenes no pacientiem ar esenciālu hipertensiju un 30% no enerģijas, kas saņemta sakarā ar oksidēšanas taukskābju un ketoniem. Tomēr saistība ar cirkulāciju enerģijas ražošanai, papildus ietekmi sānu elektronu transporta ķēdē mitohondriju darbu sistēmas produktiem slāpekļa oksīda var acīmredzot veikt kādā citā veidā. Tā tiek īstenota, izmantojot ietekmi, ko cēla ATP eritrocītos R2u – noretseptory Puri-endotēlija un endotēlija stimulē ražošanu paša slāpekļa oksīda un prostaciklīnu, PGI2 veidošanos – ne mazāk spēcīgs vazodilatoru. Tomēr ilgi pārpalikums veidošanos no šiem produktiem, rada kaitējumu mitohondriju olbaltumvielu, lipīdu un nukleīnskābju (oksidatīvā stresa).


Par iedzīvotāju hibrīdi ir liela saistība starp sirds masas un tās struktūrvienību un vektoru īpašībām miokarda ierosināšanas procesā (13. tabula). Mazāka ietekme uz depolarizācija ir sistolisko, gan diastolisko asinsspiedienu ar asinsriti. Nedaudz mazāku amplitūdu bet pārvietoti tāpat galīgo kopējo QRS vektoru un, attiecīgi, vairākas reizes, lai palielinātu leņķi starp sākuma un beigu miokarda ierosināšanas vektoriem (citiem vārdiem sakot, palielinātais platums cilpas). Vectorcardiographic iegūtie dati ir līdzīgi tiem, kas aprakstīts iepriekš attiecībā uz dzīvniekiem ar smagu hipertensiju un miokarda hipertrofiju. Raksturīga iezīme QRS-cilpa līniju SHR žurkām bija nozīmīgs ierobežots ofseta vektors uz augšu, atpakaļ un pa kreisi, jo spēcīgas kavēšanu depolarizācija procesa hipertrofēto miokarda salīdzinot ar WKY (18.a attēlā, B).


Kā nokļūt Giperten Kaļiņingradā pie viszemākajām izmaksām, nevis uzskriet viltota?


Tas ir tiešs proporcionalitātes – ar palielinātu sākotnējā koncentrācija C0 absolūtā vērtība ātruma palielinās, turklāt uz SHR un WKY atkarīgu vienu, t.i., visā diapazonā koncentrāciju mācījušies kalcija uzsūkšanās ātrums no tā mitohondrijos-cijas spontāni hipertensijas žurkām bija tāda pati kā kontrole.


You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *