Jaunumi

Dynamite – aktivētājs sakodiens, cena, nopirkt tagad, kur nopirkt, komentārus,

Laimīgu un veiksmīgu zveju, kas var būt lielisks, liels nozvejas. Mūsdienu makšķeres, vērpšanas stieņi, visi rīku veidu ne vienmēr dod rezultātu, es vēlētos saņemt. Tehnoloģija, kas spēj pārsteigt, piešķir 100% rezultāts ir aktivētājs kodums Dynamite. Tas ir tas, ko sapnis jebkuras zvejnieks.

Kāda veida ēsmas Dynamite?

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Formula, kas ir paredzēts Itālijas tehnoloģija ir unikāla ietekme uz instinktu zivīm. Šī zinātniskā attīstība ļauj izmantot aktivators par zivīm, neatkarīgi no zvejas nosacījumiem un zivju sugām. Rezultāts ir aktīvs koduma visos apstākļos, neatkarīgi no ārējiem faktoriem.

Kā tas darbojas dinamītu?

Zivis ir jāvadās pēc noteiktiem instinktiem, tas ir raksturīgs izjust vajadzību pēc pārtikas, pašsaglabāšanās un barā. Pirms zinātniskā laboratorija LTD Fishingi uzdevums bija izstrādāt vielu, kas varētu darboties uz visiem instinktiem, dulling tiem, taču tika palielināts bada sajūta. Un šāds produkts ir ražots – dinamītu. Zivju attālumā vairāku kilometru, spēj noķert ēdamas vielas, tai skaitā interesantu zivju sliekšņa zivis, kas darbojas šajā gadījumā kā mānekļus, bet tajā pašā laikā rada spēcīgu apetīti un dulls baiļu sajūtu, viss tas ļauj ir liels loms bez grūtībām.

Lietošanas instrukcijas Dynamite

Piedevas ir šķidrā veidā, kas ir iepakots metāliskām iepakojumos 5ml, iepakojums sastāv no 5 iepakojumiem. Rīku var izmantot ar jebkuru ēsmu, ja tas ir nozvejotas plēsīgās zivis, jums ir nepieciešams, lai atkārtoti javu visas ēsmas, gan dabiski, gan mākslīgi ir normāls nozveju. Attiecībā uz plēsīgas zivis, jums ir nepieciešams risinājums, sajaukt ar ēsmu, šajā gadījumā tas nav svarīgi, kāda ēsma, ko zvejnieki, veikala izmantots -. Nopircis vai mājās

Ja lietojat dzīvo ēsmu, narkotiku atšķaida jebkurā ūdenī un 1 -. 2 sekundes ēsmas atrodas šķīdumā un tad jūs varat sākt veiksmīgu zvejas braucienu

Priekšrocības Dynamite

Aktivators koduma ir viegli, ērti un vienkārši. Neprasa īpašas iemaņas un pieredzi. Ļauj izmantot to jebkurā ūdenstilpēs gan svaigu un sāls ūdens, ezeri un upes. Nav regulējums, kas ierobežo veidu zivis, uzbrūkoša, mierīga un jūru. Laika apstākļi nav pilnīgi nekādas ietekmes uz rezultātu, neatkarīgi no sezonas, rezultāts ir 100%, kā arī tas nav svarīgi zvejas, dienas un nakts aktivators nodrošinās fiksatoru. Dynamite profesionāli zvejnieki, zinātnieki, biologi un zivsaimniecības izmantots.

iegāde no oficiālā ražotāja

Pērkot pārliecinieties pieteikties pie oficiālās mājas lapas (saite zemāk), tas pasargās pret viltošanu un garantē augstas kvalitātes un efektīvus rezultātus . oficiālā mājas lapa piedāvā klientiem atlaides un ērti terminus. Iepakojuma cena tagad ir 990 rubļu, vai UAH 499.

Reviews Dynamite

Es esmu no Samara, zvejojot man ir visveiksmīgākā atpūtas. Daudz forumos es gāju, dažādi komentāri par ēsmas bija lasīt, bet man bija interese par aktivatora kodiena, nolēma iegādāties dinamītu, lika, kuģniecība ir pārsteidzoši ātri. Lai definētu rezultātus Īsumā, sarežģīta, bet tas tiešām darbojas. Godīgi sakot, nav pat domāt, ka zivis vieta, kur es vienmēr zivis.

Vladislav, 34 gadus vecs. EM>

Zēni bija no zvejas, šeit mēs sēdēt trīs gaida skrubināt, un nākamais cilvēks nav gaidīt, pārvietojas viens pēc otra. Mums patīk, ka bija pat sāp, mazliet zaudēts, nolēma lūgt to, ko noslēpums, kāda ēsma ir. Viņš man pastāstīja par mēlītes zivīm. Little dārgakmeņiem vilinājumu izmēģināt, tas gāja kā sviestu. Protams, ierodoties mājās, pirmā lieta, visi skrēja atļauties baudīt savu nākamo zvejas reisā dosies pilnībā gatava.

Aleksandrs, 41 gadi. EM>

es redzēju reiz video, kur zvejot zivis ar dinamītu, pirmais jautājums bija šķiršanās un patiešām sāka turpināt meklēt informāciju. Atsauksmes ir pienācīgas, izmaksas varētu būt, izmēģināt. Ņēma draugs, taču viņš nav uzņemts, mana ēsma bija. Protams, es saņēmu daudz jautrības, bet mīklainām no šādas krāšņs zveju, es atceros, uz ilgu laiku. Tiešām liels stuff, viegli un vienkārši, un rezultāts ir vienkārši lieliska.

Michael, 55 gadiem. EM>

Neatkarīgi, kādos apstākļos būs zvejo, un kādas zivis noķert, vienmēr būs vajadzīgs aktivētājs kodums un lojāli palīgs. Izmantojot indikators vienmēr ir iespējams pārsteigt un dižoties lielu lomu. Vissvarīgākais, tas ir viegli, vienkārši un unikāls.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...