Jaunumi

Electricity Saving Box – cena, kur nopirkt, oriģinālu

Ne tik sen iekšējā tirgū ir brīnumains enerģijas taupīšanas ierīce Elektroenerģijas taupīšanas Box, kas, saskaņā ar izgudrotājiem, kas ļauj ietaupīt līdz pat 30% no elektroenerģijas katru mēnesi. Šķiršanās vai patiesība? Kā tas darbojas? Kā to izmantot pareizi? Par to visu tiks paskaidrots tālāk.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Pirmkārt, es gribu teikt, ka enerģijas taupīšanas ierīce Elektroenerģijas taupīšanas Box nav vieni. Aptuveni tajā pašā laikā, tur bija arī viņa kolēģi smartbox, Pover Saver, Ekonomikas un daudzi citi. Kā liecina atbildes uz ražotāju uz šīm ierīcēm ir nopelnījis pietiekami, tikai pielīmēt tos ligzdā. Šī lietošanas vienkāršība ir satraucošs un iesaka šķiršanos. No ierīces Elektroenerģijas taupīšanas Box izmaksas ir aptuveni 1600 … un tas ir paredzēts, lai maksimāli tīkla noslodzes ir 15 kW, tas, kas ļauj to piemērot vidējo izmēru mājās.

Pirmā sastapšanās ar enerģijas taupīšanas ierīces Elektroenerģijas taupīšanas Box rada neskaidrības: tas beidzot radīja ierīci, kas ir patiešām spēj ietaupīt elektrību? Bet, kā mēs noskaidrojām, nelielā ierīcē, lai pārvērstu reaktīvo enerģiju uz aktīvu, darīt pārsprieguma aizsardzība, zibens, filtrē visas jucekli? Ja tas tiešām tā ir, tad kāpēc šī tehnoloģija nav izmantota elektrības nozarē? Ja ne, tad pārāk lēti, jo kondensators vienība, stabilizatorus un citas līdzīgas ierīces šodien ir spiesti maksāt 6-7 reizes vairāk.

Kas ir iekšā Elektroenerģijas taupīšanas Box?

Ierīce Elektroenerģijas taupīšanas Box pārsvarā rāda attēlus izskatu tālruni, bet to, kas ir tā iekšpusē? Tas ir ļoti vienkāršs – tā vietā, lai lielu skaitu daļās atzīmētas diagrammā, iekšpusē ir minimālais skaits, elementiem, kas savukārt liek domāt maldināšanu. Tātad, Elektroenerģijas taupīšanas Box ir kaste līdzīgs lādētāju kameras. Uz tās vāka ir divi mazi sīpoli. Inside vienības jūs varat redzēt diožu tilts, strāvas padevi, no kuras tā baro spuldze un kondensators. Vai tas ir viss? Kā ierīce izmaksas sastāvdaļu, no kuriem ne vairāk kā 100 … ietaupīt elektroenerģiju? Instrumenta efektivitāte vienkārši nevar būt patiesība.

Cik ir “ietaupījums”?

Neskatoties uz acīmredzamo maldināšanu, apsvērt, kā viss tas pats darbojas Elektroenerģijas taupīšanas Box, saskaņā ar ražotājiem. Ir zināms, ka enerģija ir aktīva un reaktīvā. Lai darbinātu ierīces darbavietā, mājā vai dzīvoklī tiek izmantots tikai un vienīgi ar aktīvās jaudas. Reaktīvā enerģija tikai padara papildu slodzi uz tīklu. Lai izvairītos no pārmērīga slodzes industriālā vidē bieži izmanto ierīces, piemēram, RPC (reaktīvās jaudas kompensatoru). Ir tādas ierīces un mājsaimniecības ierīces, piemēram, datora, bet visbiežāk to izmantošana mājās ir bezjēdzīgi.

Saskaņā ar viedokļiem ražotājiem, Elektroenerģijas taupīšanas Box ir paredzēts, lai pārvērstu reaktīvo enerģiju aktīvs. Bet, saskaņā ar ekspertu, šodien nav pat teorētiskas pierādījumus, kā jūs varat veikt šādas brīnums mašīnas. Visi mēģinājumi pārbaudīt ar ražotājiem, sīkāku informāciju par ierīci Elektroenerģijas taupīšanas Box un citu šāda pastāvīgi beidzas ar neveiksmi, kas liecina, ka viņi cītīgi mēģina slēpt savu maldināšanu.

Noslēgumā Elektroenerģijas taupīšanas Box

Neskatoties uz viedokļu daudzu ekspertu šķiršanās liels skaits iedzīvotāju joprojām pērk brīnumains atvadīšanās Elektroenerģijas taupīšanas Box, un citi, piemēram, to, cerot ietaupīt. Nu, kā jūs varat atteikties ierīci, laiku pa laikam ir tādas pievilcīgas atlaides, un tās izmaksas var būt “pārspēt” tikai pāris mēnešus? Faktiski, ierīce ir absolūti bezjēdzīgi, gan rūpniecībā, gan mājās. Un visas atsauces uz to, ka sertificēts produkts, kura mērķis ir nezināšanu vairākumam sertifikācijas procedūras. Sertifikāts ir dota drošības parametrus un patērētāju īpašības, bet netiek uzskatīti par pilnīgi.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...