Grožis

Ems Trainer – viedokļi, komentāri, cena, forums, kā to izmantot?

Daudzi cilvēki dzīvo negants tempā, strādājot 12 stundas diennaktī, un kam nav laika, lai apmācītu. Galu galā, reti ir tā laime formā apaļu diennakti sporta zem mājas vai darbā. Jā, un bieži pēc darba jūs vienkārši vēlaties atpūsties, nevis izplūdes sevi ar treniņiem. Ko par tiem, kuri vēlas peldēt tauku un palikt aktīvs?

Out ir mašīna josta preses Ems treneris. Tas darbojas uz principu myostimulation – muskuļi līgums simtiem reižu īsā laika periodā, jo darbības ar vāju, nesāpīgu elektriskajiem impulsiem. Atšķirībā treneriem par iepriekšējo paaudžu, kas bija apjomīgi, neērti, un stimulācija ir diezgan jutīga, Emsa treneris darbojas nevainojami un nerada diskomfortu.

Tā rezultātā, jūs saņemsiet ripped un spēcīga prese pēc trim nedēļām no izmantošanas, 20 minūtes dienā. Arī palielināts enerģijas patēriņš darbības simulators laikā jums palīdzēs sadedzināt liekās kalorijas un tādējādi zaudēt svaru vidukļa rajonā! Vienkārši ielieciet uz jostas, izvēlieties darbības režīmu un strādāt jūsu muskuļi strādā priekš jums.

No stimulators lietošana Ems Trainer

Simulators būs noderīga dažādiem mērķiem, piemēram:

 • uzlabošana sportisko
 • attīstība un nostiprināšana vēdera muskuļiem
 • Fat dedzināšana
 • efektivitāti klasiskās apmācības
 • uzlabošana

 • Masāžas spastiska muskuļi

priekšrocības jostas Emsas Trenažieri

 1. Simulators ir viegli izmantot, bezvadu, praktiski neredzamas zem apģērba un neatstāj nekādu kairinājumu uz ādas, pateicoties mīkstajiem gēla spilventiņi. Treneris ir 5 līmeņi apmācības programmām dažādās intensitātes līmeņos -. No ļoti viegli (iesācējiem) līdz ļoti intensīvas (pieredzējušiem)
 2. Tehnoloģija stimulācija EMS palīdz trenēt ne tikai ārējo rectus vēdera, bet arī dziļāku vēdera muskuļus (KOR), kas ir svarīgi, lai saglabātu pareizu stāju, Vispārējā veselības (īpaši sievietēm) un aizsardzību struktūras no nogrimšanas.
 3. Ja ar sportu, izmantojot Emsa treneris padarīs jūsu izmantot daudz intensīvāks. Pat tad, kad valkājot simulators normālā laikā staigāt, jūs palielināt kaloriju patēriņu par 80%! Un kā mēs zinām, jo ​​vairāk kaloriju patēriņš, jo ātrāk jūs sadedzināt taukus.
 4. OL>

  Ems treneris svara zudums

  Saskaņā ar pētījumu par Tamāra smēķētājs, kontroles grupa 11 cilvēku, kas trīs nedēļu valkāja treneris Ems Trainer 20-40 minūtes, veicot vienkāršu izmantošanu un samazinātu patēriņu, saldumu un neveselīgas pārtikas. Rezultāti 3 nedēļas, ir iespaidīgi:

 • Lose svars līdz 6 kg
 • Ar jostas apkārtmērs samazināšana līdz 6,2 cm
 • Ar spēku un izturību, muskuļu pieaugumu par 69%

Pirkt AB treneris Ems treneris

Varat pasūtīt šo muskuļu stimulators, izmantojot zemāk esošo formu, labums no mūsu partneriem. Noteikti pareizi norādiet savu kontaktinformāciju (vārdu un tālruņa), ka jūs varētu sazināties ar operatoru un apstiprinātu pasūtījumu. Produkts būs pienācis jums pēcmaksu, samaksu saņemot. Piegāde tiek veikta Eiropā, Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Azerbaidžānā, Armēnijā un Kirgizstānā.

(Svarīgi!) Neaizmirstiet, ka pasūtījumu, izmantojot šo veidlapu, ir mājas lapā ems-stimulator.com. Mums nav nekāda sakara ar viņu. Jebkura atsauksmes, sūdzības un komentārus sūtiet uz iepriekš minēto tīmekļa vietni. EM>

tehniskais raksturojums simulatorā

 1. Dimensions: 46 x 24 x 39 cm
 2. Papildu funkcijas: automātiskā izslēgšanās pēc 20 minūtēm
 3. Features: 1 battery 3 V CR2032 (komplektā)
 4. OL>

  FONT> & nbsp;

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...