EMS Six Pack - viedokļi, cena, komentāri, oficiālā vietne
žinios

EMS Six Pack – viedokļi, cena, komentāri, oficiālā vietne

Viens no jaunākajiem izgudrojumiem 2017. gadā šajā jomā elektrisko myostimulation – EMS sešus pack, treniņiem vēdera muskuļiem, augšstilbiem un rokām. Tas ir salīdzinoši lēts simulators, kas ir paredzēti, lai stimulētu muskuļu bez fiziskām aktivitātēm un braucieniem uz sporta klubu. Bet tas ir tā vērts?

Kāpēc nepieciešama sešu pack EMS simulators

EMS sešpaka stimulē muskuļu, izmantojot elektrisko strāvu, ir veids, kā piespiest samazināšanu. Elektriskie impulsi padarīt muskuļi strādā pasīvā stāvoklī, bez stresa un papildus aprīkojumu. Šī metode ir paredzēta tonizējoša problemātiskās jomas mājās.

iesaka, ko darīt un kādi rezultāti tiek solīts ražotājs

Operācijas metode ir ļoti vienkārša, ziedlapiņas EMS muskuļu

stimulators pievienoti problēmu zonas, piemēram, vēdera. Bezvadu ierīce ir sākusies ar vienu pogu, un ražot elektriskos impulsus, kas iet caur ādu uz muskuļiem. Šāda stimulācija, kaut kādā veidā, aizvietotāji crunches par abs.

No simulators ražotājs iesaka, ka jums ir atsevišķas stimulācijas zonas 20-25 minūtes .

EMS mācību vislabāk izdarīt katru otro dienu, lai muskuļi ir laiks, lai atgūtu.

nedēļas laikā tur nāks apsolītā nostiprināt muskuļus (tonusu), un pēc 1-1,5 mēnešiem stimulācijas, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.

A little anamnēzē izgudrojuma EMS & nbsp; seši pack

50-60-tajos gados jomā sporta medicīnā, Padomju Savienība izstrādājusi metodiku, pamatojoties uz lietošanu elektrisko myostimulation muskuļu apmācību sportistiem. Mērķis ir palielināt spēku, muskuļu stimulācija strāvu. Vēlāk, 70. gados, šī metode bija Rietumu valstīs, kur bija vēl pētījums par mehānismu darbības elektrisko myostimulation muskuļiem cilvēkam. Vēlāk EMS atrada tās izmantošanu rehabilitācijas centros, kur pie gultas pacientiem stimulēja izdilis muskuļus un uzturēta savu vitalitāti un svaru. Deviņdesmitajos gados šī metode bija ārpus rehabilitāciju masu veseliem cilvēkiem, un kļuva priekšmets peļņas uzņēmumu, kas ražo trenažierus muskuļu stimulācijai, neizejot no mājas.

Par un pret EMS seši iepakojumā

Patiesībā, gaišs ir EMS sešpaka nenozīmē reālu ietekmi un labumu vēdera muskuļiem un fitnesa kopumā.

Šeit ir rezultāti, kas ražotāja solījumi:

 • nostiprināt muskuļus;
 • muskuļu augšanu;
 • tauku dedzināšana;
 • korekcija problemātisko jomām un atrast pareizo līdzsvaru proporciju;
 • celulīta samazināšana.

Tālāk, apskatīt, kādi realitātes un kas ir mārketings.

rašanos simulatoru šāda veida vēsture ir skaidrs, ka elektriskās stimulācijas palīdz uzturēt muskuļu tonusu, vai uzvarēt atrofija izraisa nekustīgs dzīves veidu pacientam. Pētījumi ir pierādījuši pozitīvo ietekmi elektriskās stimulācijas uz muskuļiem, palielinot to izturību, saglabājot svaru, lai novērstu turpmāku kaitējumu no šķiedras.

Bet neviens no eksperimenta neuzrādīja ietekmi uz sadedzinot taukus, tādējādi samazinot celulītu, bet tikai ne identificēti un ietekme uz muskuļu augšanu. Tāpēc lielākā daļa īpašības izstrādāta, lai piesaistītu vairāk klientus starp vīriešiem un sievietēm. No tā izriet:

 • par – tonis, nostiprināt un palielināt muskuļu spēks;
 • pret -. Solījumu, lai sadedzinātu tauku un iegūt muskuļu masu

kontrindikācijas izmantošanu muskuļu stimulators, EMS seši pack

Fakts, ka simulators darbi mierīgā stāvoklī, bez slodzes,

tas nenozīmē, ka tās izmantošana nav kontrindikāciju. simulators ir aizliegts:

 • slimību un iekaisuma procesi vēdera dobuma orgānu;
 • sirds slimības, tai skaitā klātbūtnē sirds stimulatoriem;
 • grūtniecības laikā;
 • lūzumu un muguras traucējumiem.

Kā arī lietojot simulatora ir aizliegts vīrusu, vēzis, ādas slimības un psihiskiem traucējumiem.

Kā izmantot EMS sešu pakotni presē?

Pirms izmantot simulators jums vajadzētu attīra ādu problemātiskās jomas, sausa no mitruma, un pat, lai novērstu nevēlamu mati, lai nodrošinātu to, ka treneris ir labi noenkurots ādas. In sākotnējā kopā, EMS seši pack ar nosacījumu, īpašu gēlu, kas ir piemērots, lai ziedlapiņām simulatora un nodrošina labu vadītspēju.

simulators ir 15 režīmi, kas ir viegli uzņemt par jūtām, atkarībā no vēlamā efekta. Lai sāktu stimulāciju, jums ir nepieciešams tikai nospiest vienu pogu uz / off un izvēlieties intensitāti. Pēc 15 vai 25 minūtes EM> fiziskās aktivitātes, tad mašīna ir izslēgta. Jāņem mazgāt zem tekoša ūdens, mazgā jebkuru atlikumu un ļauj izžūt. Un āda jānotīra un apstrādāti

ar antiseptisku.

Pat ražotāji iesaka apvienot EMS apmācību ar izmantošanu , pievienojot vēderpresēm, push-ups, un vēl vairāk deformē uz presi. Jebkurā gadījumā, bez dinamiskām kustībām, lai panāktu redzamu efektu. Myostimulation var papildināt svara apmācību, mācību sacensībām, lai novērstu pārmērīgu nogurumu muskuļiem pie pastāvīgas slodzes. Tādējādi, EMS var tikt pavadīts atpūtas dienas relaksāciju un izkraušanai.

Nobeigums EMS

forumos, un pat nišas portālos var atrast daudz pozitīvas atsauksmes, ieskaitot fitnesa treneriem, touted ietekmi EMS uz masu augšanu, tauku zudumu utt Tas viss maksā atsauksmes, rakstīta speciāli, lai reklamētu produktu un palielināt . pārdošanas

Nē norūdījies sportists nav apstiprinātu šādu maģisku virkni darbības muskuļu stimulators, zinot, ka ķermenis palīdz palielināt sirdsdarbību – sirdsdarbību un ilgumu slodzes, nevis divdesmit minūtes.

Mēs varam teikt, ka stimulāciju piemērots nesagatavoti cilvēki, kuriem nepieciešams atgūties pēc slimības vai perioda hospitalizācijas (ieskaitot kontrindikācijām) . Bet runāt par pilnīgu aizstāšanas fizisko vingrinājumu (brīvprātīga kontrakcijas), ir neiespējami. Domāju, ka ilgi un grūti par to, vai pirkt, zināt, ka sportojot var sasniegt vislabākos rezultātus.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...