žinios

Fish XXL – atsauksmes, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad

Starp profesionāļiem ziemas zveja tiek uzskatīta par ļoti prestiža nodarbošanās. Ir vairāki iemesli – vērtība nozvejas ievērojami pieaug, spēja pavadīt dažas stundas sīva aukstumā slavē to zvejnieku acīs konkurentu, kā arī ir iespēja nostiprināt veselību, atrodoties svaigā gaisā. Ziemas nozvejas kļūst izsmalcināts ēdiens uz pusdienu galda, jo īpaši aukstā janvāra vakarā. Atvainojiet, bet moderna slikts ēsma palīdzēt nozvejas zivis. Pēdējais ir kļuvuši pickier, un nav skaidrs, uz pirmo ēsmu. Kā uzlabot iekost šajā ziemā? Ja jums vēl nav dzirdējuši par izsmidzināšanas aktivatoru Zivju XXL, ir pienācis laiks, lai apmierinātu viņu. Ar atsauksmes par aktivatoru nokošana Zivju XXL Jūs varat izlasīt beigās pārskatīšanu.

Kas ir Fish XXL?

Cik reizes savā dzīvē, Zvejnieks atgriežas mājās bezcerīgs, jo nekas nav nozvejotas, un tur izniekota diena. Pazīstamais situācija? Saskaroties ar šo gandrīz katru makšķerniekam. Priekšnoteikumi neveiksmīgas ziemas zveju vairākās. Starp tām:

 • samazinājums efektivitātes klasiskās ēsmas līdz 0%, samazinot ūdens temperatūru zem 10 grādiem – zivis vienkārši pārspēj smaržu;
 • mēģina atrast “burvju nūjiņa”, nopirkt viltus viltotu krāpšanu, naudas izšķiešana, vilšanās un nevēlēšanās izmēģināt jaunu attīstību ziemas kodiena;
 • pārmērīgu reklāmas efektu, spiesti pirkt nevajadzīgas preces manekenu bagātīgs daudzumā.

Ne vienmēr iemesls neveiksmes ir izvēloties nepareizu vietas vai nesen klātbūtni citu makšķernieku. Bet joprojām ir iesaldēti, neapmierinātība un ir zaudējuši ticību ziemas zvejā cilvēks atgriežas mājās tukšām rokām, bet jautājums: “Ko es daru nepareizi?”.

Vai ir jēga tērēt desmitiem tūkstošu uz piederumiem, kas nestrādā? Vai nav labāk mēģiniet vēlreiz jaunums, ka daži cilvēki novērtē? Piedāvājums lasītājs vairāk saskarties ar aerosola aktivatora ziemas Zivju kodums XXL. Iespējams, šī informācija būs jūsu vadugunij pasaulē lielā loma.

Par darbības Zivju XXL princips

Pēc aktivētājs koduma Zivju XXL (atsauksmes zemāk) tiek piemērots ēsmas vai jebkuru citu objektu, kas piesaista zivis, viņš Plunges bedrē. Tālāk, četri aktīvā sastāvdaļa sāk savu darbu. Zivis, jūtot ēsmu apkārt, seko viņai, ar ziloņu ķiplokiem un citiem, kā viņš ietekmē ožas orgānus iedzīvotājam dīķa.

Visvairāk “enerģiski” komponenti Zivju XXL nūja gļotādu un veicina nervu galiem. Signāli no nervu sistēmas, ir nosūtīti uz galveno orgānu, smadzeņu, un zivis pārstāj uztvert apkārtējo realitāti. Tagad tas ir, piemēram, viņa nepieder sev.

Kā viņš tuvojās tuvāk avota stimula zivis ir arī tuvāk nokļūst kauss zvejas nozvejas. Starp citu, lai nodrošinātu efektivitāti smidzināšanas aktivatoru Zivju XXL, vienkārši pagaidiet 10-15 minūtes (max), uzmanīgi vērojot makšķeri un zvejas līniju.

sastāvs un īpašības komponentu Fish XXL

Komentāri par Zivju XXL runā par to, ka šīs zāles atšķiras no analogiem, kas nesatur ķīmiskas vielas. No aktivatora nokošana Fish XXL efektivitāte tiek sasniegta ar vienlaicīgu iedarbību uz zivīm četrus komponentus:

 • proteīns kalmārs;
 • kaņepju sēklu eļļa;
 • zilonis ķiploku;
 • kaferis kaļķi.

Šīs sastāvdaļas ir spēcīgs, izteiktas garšas. Tie nav ļoti patīkama cilvēkiem, bet zivis, šķiet, ir pievilcīga. Tādējādi, tie stimulē aktivitāti smadzeņu un nervu sistēmas zemūdens radības, piemēram, karpas, līdakas, karpas, plauži, sams, raudas, asari, vēdzeļu un daudzi citi. Papildus 4 kritisko komponentu, aerosols Zivis XXL papildināts ar aminoskābēm un polisaharīdiem, kuri zivis nav pietiekami aukstajā sezonā. Par Zivju XXL konsekvence ļoti bieza, tāpēc tas nav tik viegli skalot ar uzgali.

Par aktivatora izmantošana Zivju XXL H4>

Sākot saprast jauda spray ir iesniegts, lai lasītājam brīnīties: “Ja kāds zivs var piesaistīt šādu instrumentu”. Ražotāji saka: “Jā.” Tātad, kas būs lure Zivju XXL:

Peaceful fish. Pat iemītnieki savvaļas ūdeņos, kas nav pazīstami ar kādu no ēsmas un nezinu smaržas garšas, aties no upes dzīlēm ar smaržu no taukskābju un kļūs jūsu kāroto.

Neat fish. Viņas piesardzība ir acumirklīga reakcija s, kas izlaisti pazīstamā vidē. Zivju XXL pulcējās daudz pozitīvas atsauksmes, jo aktivētājs ir tumšos toņos, tas netraucē harmonisku atmosfēru dīķa un zivis nejutīs lamatas.

Prey fish. Līdaka, asaris, Zander un šādi pārstāvji miera upes nāks tikties ar jums ļoti dziļumā, kas pārstāv aktivētājs darbojas pat ievērojamā attālumā.

SPRŪDA FISH BITE XXL

Aizmirstiet jaunāko super ēsmas, kas tiek pārdoti veikalos par nereālu cenu. Tas ir tikai veids, kā crooks vilkt naudu no savas kabatas, sniedzot jums izmantot līdzekļu ar nulles efektu. No otras puses, tas ir loģiski jautāt – kur ir garantija, izmantošanas un efektivitātes izsmidzināšanas aktivatora Fish XXL? Tagad jums vajadzētu saprast priekšrocības piedāvāto produktu.

Priekšrocības ēsmas ziemas zvejas H4>

Komentāri par zivju XXL apstiprina desmitiem ieguvumiem, izmantojot instrumentus. Tas ir tik līdzīgs zvejniekiem? Tas ir vairāku iemeslu dēļ:

 • cena ir diezgan atbilstošs, pat senioriem un cilvēkiem ar vidējiem ienākumiem;
 • prasība makšķerniekam, lai piemērotu izsmidzināšanas ir samazināts līdz minimumam, un aizņem tikai dažas sekundes;
 • nav nepieciešams regulāri “atsvaidzināt” izraisa sastāvu;
 • vielas aktīvi ietekmē psihi un smadzeņu aktivitāti zivis nav nelabvēlīga ietekme uz personu;
 • ietaupīt laiku makšķerēšanai, īpaši ziemā;
 • graušana kļūst aktīvāks zvejnieks noteikti nav iesaldēts, tomēr izraut vienu zivi pēc otra;
 • ir unikālas īpašības, tāpēc tas ir piemērots, lai siltu un ļoti aukstu ūdeni, un pēdējā, šīs īpašības tiek uzlabota;
 • attiecas uz visām ūdenstilpēm (ezeri, upes, kanāli, dīķi utt.).

Komentāri par zivju XXL teikt, ka neapšaubāmo priekšrocības aktivatora zivis ir ērts kompakts pudele, nav nepieciešams izmantot aizsargtērpu piemērošanu un iespēju izsmidzinot aerosola nenovēršot ziemas cimdus laikā.

Nepietiek pozitīvas atsauksmes un ieguvumi Zivju XXL, lai ar apšaubīt pircējam pārliecināts efektivitātes līdzekļu? Nu, lūgšanas konservatīvie nav aktivitāte, sevi cienošs uzņēmums.

Lietošanas instrukcijas H5>

Nekad agrāk noķert lielas zivis ziemā nebija tik viegli. Kas jums jādara, lai iegūtu rezultātu no izmantošanas izsmidzināšanas Zivju XXL:

Lai uzlikt jebkuru ēsmu uz āķa (vienalga, maize, kukurūzas, sintētisko vai plastmasas lieta).

Apkaisa to 2-3 reizes šis aerosols. Ja mērķis ir lure plēsīgās zivis ar dziļumu vai noķert lielu paraugu, tas ir pieļaujams palielināt skaitu “Zilch”, lai 5-6.

Dodiet Rīks nedaudz mērcēšana un sausa. 2-3 minūtes ir pietiekams.

Lower ēsmas caurumā.

Pēc 3-4 zivju atkārtot procesu izsmidzināšanai.

Vienkārši, vai ne? Šādas vienkāršas darbības var palielināt parasto vidējo makšķerniekam lomu pie reizes! Jūs varat pārbaudīt šo, ja redzēt firsthand kā runāt par blīvu smidzinātāju, aktivatora Zivju XXL Amatieri un profesionāļi ziemas makšķerēšana.

Real atsauksmes par aktivatoru nokošana Zivju XXL

Andrew, treneris ziemas zvejniecība, Ufa, Eiropa

Veikta ar kolēģi, eksperiments tika zvejo janvārī kopā, es ņemšu ēsmas zivju XXL un. Ko tu domā? Es nozvejotas pusstundas 4 vēdzeles, 3 plauži un asari, viņš tajā pašā laikā – 1 vēdzeles. Man bija pietiekami daudz šo eksperimentu. Tātad sazinājās ar ražotāju un nekavējoties lika desmit kastes zivju XXL. Noderēs! EM>

Eugene, balvas laureāts turnīra zveju, Maskava, Eiropa

Es biju laimīgs ar savu sievu, viņa vienmēr prasmīgi uzminējāt no dāvanām. Par Jaungada man iedeva Zivju XXL, gan par šīm lietām esmu skeptiķis. Pārsteigums nebija robeža, kad vieta, kur netika līdakas (lai gan tur ir atrasts), es nozvejotas to! Ir skaidrs, ka šis instruments ir ļoti efektīva. Es ieteiktu ikvienam! EM>

Michael, 36 gadus vecs, Kostroma, Eiropa

Netiek uzskatīts nepieciešamas nekādas piedevas uz ēsmas, bet novembra līdz janvārim zvejas ir beidzies ar neveiksmi, un es biju gatava izmēģināt jebko. Dēls palīdzēja ar rīkojumu, un es saņēmu pirmo paketi strūklu Fish XXL. Pēc nākamā zvejas reisa es atnesu mājās dažus kilogramus zivju. Bija ļoti laimīgs, jo es neesmu atgriezies ar savu lomu. Pateicoties ražotāju Fish XXL. EM>

Ivan, 43 gadus vecs, Cheboksary, Eiropa

bija bail es varētu samazināties par triks scammers, bet joprojām veica pasūtījumu. Nopirka Zivju XXL, spray ēsmu, gaidīja, nomesti caurums. “Muļķības” – maigi sakot, es domāju. Bet pēc 10 minūtēm ieguva mazliet traks! Es domāju, ka ledus zem mani izklīst! Atnāca mājās ar 13 mārciņām raudas un karūsas. Lieta ir lielisks! Ierosināt! EM>

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...