Veselība

GenBrain – cena, kur nopirkt, oriģināls

Kas ir Genbrain?

Calling sev numur viens izziņas uzlabojuma papildinājumu, Genbrain ir izstrādāta, lai palīdzētu jums veikt ārkārtīgi labi, ja jums to vajag visvairāk. Tīmekļa vietnē uzskaitīti, ka tā var sniegt Straujš izlūkošanas un produktivitātes, kā arī uzlabo koncentrēšanos un atmiņu, izmantojot to, ko dēvē par 100 procentiem, dabiskas sastāvdaļas.

apgalvot, ka ir pārdevis vairāk nekā 14 miljoni pudeļu ražotājs valstis, kas Genbrain palielina apstrādes ātrumu un veselīgu smadzeņu funkciju neizmantojot ĢMO, glutēnu, vai kofeīnu. Tie arī minēts, ka formula, ko izmanto produktā ir ārkārtīgi drošs un aizsargā no smadzenēm.

Genbrain tiek raksturota kā ļoti koncentrēta uz nootropisks formulu mājas lapā, ar norādēm, ka tas faktiski var “palielināt izturība” neirotransmiteru jūsu smadzenēs. Pieņemsim īsi apskatīt kādi nootropisks bagātinātāji ir, un kā viņi parasti strādā ietvaros prātā, lai nodrošinātu līdzīgas priekšrocības tiem, kas aprakstīti iepriekš.

Izpratne nootropisks bagātinātāji

nootropisks bagātinātāju kā Genbrain ir bijuši tirgū gadus, un, lai gan tur ir plašs dažādu veidu ietvaros vispārējā kategorijā, termins tiešām attiecas uz jebkuru formulējumu, kas apgalvo, lai uzlabotu kognitīvās funkcijas kaut kādā veidā. Kā viņi pull off? Lai atbildētu uz šo jautājumu, mums ir apskatīt iekšu mūsu pašu prātos.

Attiecībā uz visām mūsdienu zinātne ir sasniegumi pēdējos gados, cilvēka smadzenes joprojām ir viens no sarežģītākajiem un noslēpumains brīnumiem dabas pasauli. Patiesībā, tas, ko mēs zinām tikai skrambas virsmu, kas faktiski notiek katru dienu, lai jums, kas jūs esat.

Mēs zinām, ka ir tik daudz kā 100 miljardu nervu šūnas ietvaros prātā, kurus mēs saucam par neironiem. Mēs arī zinām, ka šīs šūnas ir brīnumaino spēju sazināties vienam ar otru. Do šos izmantojot elektroķīmiskās signālus mēs atsaukties kā neirotransmiteru.

Lai gan “kā” mēdz atšķirties no zīmola uz zīmolu, nootropie līdzekļi vispār prasību mainīt vai paplašināt to, kā šie signāli uzvesties. Iespējams vistiešākais ceļš, lai saprastu, kā Genbrain varētu ietekmēt prāts būtu tuvāk apskatīt tās sastāvdaļām, lai noteiktu to, ko viņi ir pierādīts darīt, ja patērē mutiski. Nākamajā sadaļā mēs darīsim tieši to.

Genbrain Ingredients & amp; Iespējamām blakusparādībām

Pēc produkta mājas lapā, mēs esam pierādījuši, ka tas ietver četras galvenās sastāvdaļas: Bacopa monnieri, dabīgs vinpocetine, Ginkgo biloba, un acetil-L-karnitīns . Mēs centāmies panākt, lai klientu apkalpošanas, lai apstiprinātu, ka tas bija pilns saraksts, bet runājot ar trīs dažādiem līdzekļiem, kas ir viens mums teica, ka tas bija pilns formula, kas ir viens mums teica, ka tas nebija, un pēc tam jāadresē mūs un vietnes atšķirīgs produkts. Trešais teica, ka mums vajadzēja būt kontu ir atbildes uz jautājumiem.

Visbeidzot, mums nebija nodrošināti ar galīgo atbildi, ne arī bija kāds no aģentiem, kas spēj sniegt mums jebkādu ieskatu koncentrācijas summas šīm sastāvdaļām. Bez šiem būtiskajiem gabaliem informāciju, mēs nevaram pilnīgi un precīzi novērtēt Genbrain efektivitāti, kā arī mēs varam izmantot visu no iespējamām blakusparādībām, kas var rasties, ja to izmanto.

Pamatojoties uz to, ko autoritatīvs avotiem, piemēram, WebMD, Examine.com un Mayo Clinic ir ko teikt par šīm četrām vielām, tomēr trīs no viņiem parādīt dažus pierādījumus atbalstītu garīgās funkcijas:

 • Bacopa monnieri: Daži pētījumi rāda, ka, ņemot 300 mg Bacopa ekstrakta dienā, var būt dažas pasākumu ietekmes uz atmiņas un domāšanas ātrumu veseliem, gados vecākiem pieaugušajiem
 • .

 • Ginkgo biloba: Ginkgo ir pierādīts, lai varētu nedaudz uzlabo atmiņu, ātrums domāšanas un uzmanību veseliem pieaugušajiem, lietojot devās 120-240 mg dienā
 • .

 • L-karnitīns: Šī viela ir pierādīts, lai varētu uzlabot atmiņas problēmas vecākiem cilvēkiem, lietojot devās 1500-2000 mg dienā

.

Lai gan daži dati liecina vinpocetine ir potenciāli izdevīgs atmiņu, kā arī, WebMD uzskaitīti ka pašlaik nav pietiekamu pierādījumu atbalsta prasību. Tas ir optimistisks, ka visas četras šīs sastāvdaļas ir saistītas ar atmiņas priekšrocības, bet papildus tiem, neviens no iepriekš minētajiem avotiem jebkāda savienojuma Straujš kopējā izlūkošanas un produktivitāti.

Reklāma

Bez tam, nezinot, kā devu summas izmanto Genbrain rindā ar rezultātiem iepriekš ziņots, mēs nevaram teikt, ka jūs novērojat kādu no pašas sekas no produktu pats izmanto. Runājot par blakņu, par laimi nekas nopietns bija norādīts kāds no iepriekš minētajiem avotiem, lai gan vairākas nelielas blakusparādības bija, tai skaitā:

 • Bacopa:. Palielināts zarnu kustības, vēdera krampji, nelabums, sausa mute, un noguruma
 • Ginkgo: kuņģa darbības traucējumus, galvassāpes, reibonis, aizcietējums, spēcīga sirds, un alerģisku ādas reakciju s
 • .

 • L-karnitīns: kuņģa darbības traucējumi, nelabums, vemšana, un nemiers. Tas var izraisīt “neticams” smaku no urīna, elpu un sviedriem.
 • Vinpocetine. Sāpes vēderā, slikta dūša, miega traucējumi, galvassāpes, reibonis, nervozitāte, pietvīkusi sejas

Nav sliekšņa devu ziņoja WebMD vai Examine.com par to, kad šie efekti kļūst iespējams, bet redzot, kā mums nav formula koncentrācijas summas, neatkarīgi, jūs varat pārbaudīt ar savu ārstu pirms izmantojot šo (vai jebkuru ) papildinājums pirmo reizi.

Genbrain Pricing & amp; Atgriešanās politika

Tā kā šīs rakstīšanas, Genbrain bija pieejams tikai caur ražotāja tiešsaistē. Tas tiek pārdots trīs galvenajās paketes:

 • Viena pudele: $ 49.99 + $ 9,95 kuģniecības maksu & amp; $ 10 mail-in atlaide
 • Trīs pudeles: $ 129.00 + bezmaksas piegāde & amp; $ 30 mail-in atlaide
 • Piecas pudeles: $ 198.00 + bezmaksas piegāde 50 $ mail-in atlaide

Neatkarīgi no iepakojuma izvēlaties, jūs arī saņemsiet $ 15 kā veikala kredīts ar savu pirkumu. Noteikumi arī noteikt, ka katrs pasūtījums nāk ar 60 dienu naudu atpakaļ garantiju, atskaitot kuģniecības un pārkraušanas maksu. Jums būs nepieciešama arī jāmaksā papildu maksa, lai saņemtu produktu atpakaļ ražotājam. Lai uzsāktu peļņu, jums ir nepieciešams, lai sasniegtu, lai klientu apkalpošana pie & nbsp; …

Purchasing nootropisks papildinājums Līdzīgi Genbrain

Kā mēs minēts agrāk, ir dažādi nootropisks bagātinātājiem pieejami tiešsaistē jau šodien. Šeit Highya, mēs esam ziņoja par simtiem viņiem gadu gaitā, un kā rezultātā, mēs domājam, mēs esam pavirši leju stabilu procesu, lai noteiktu, kuras ir vērts savu laiku, un kas nav. Tātad, ja jūs meklējat efektīvu nootropisks produkts, izpildiet šos soļus:

1. Izlemiet, kas jums tiešām ir nepieciešams.

Ja jūs tāpat kā daudzi citi, jums var būt meklējot ārā nootropisks papildinājumu, jo jums liekas, ka jūs nevarat saņemt viss darīts dienā, jums ir nepieciešams, lai laikā. Mūsu arvien drudžains dzīvē, tas var būt pārāk viegli justies šādā veidā, un kas padara produktus, kas padara solījumus uzlādē saviem garīgos spēkus ļoti aizraujošu izredzes patiešām.

Lai gan šie produkti var palīdzēt dažos gadījumos, ir vairākas lietas, varat mēģināt pirms vēršanās ārējiem produktiem, kā arī.

2. Kritiski domāt par produktu Core prasībām.

Bieži mēs varam atrast produktu, kas izskatās interesanti un uzreiz saņemt satraukti par savu potenciālu, vispirms spert soli atpakaļ un racionāli izpakošana savus apgalvojumus. Ja tiek sniegta informāciju par sastāvdaļām, pārliecinieties, ka izbraukšana autoritatīvus avotus, piemēram, WebMD un Examine.com, lai redzētu, ko viņi ir ko teikt par vielu lietošanu.

Ja pretenzijas skaņu pārāk labi, lai būtu patiesība, un neviena sastāvdaļa, informācija ir norādīta kāds, būt piesardzīgiem; šie produktu veidi nesaņem novērtējusi FDA to efektivitāti pirms ieiešanas tirgū.

3. Uzzināt visu informāciju pirms sākt savu kredītkartes informāciju.

Pamatojoties uz mūsu iepriekšējo pieredzi, mēs esam noskaidrojuši, ka daudzi produkti līdzīgi Genbrain iezīme Autoship programmas, kas var nonākt costing jums lielas naudas summas, ja jūs neesat uzmanīgi. Daudzi no mūsu lasītājiem ir arī izteicies par neskaidriem vai ierobežojošu atgriešanās politiku, tāpēc pārliecinieties, ka jums ir visas šīs detaļas, pirms uzticēt konkrētu zīmolu ar savu grūti nopelnīto naudu.

Bottom Line: Vai Genbrain Efektīva

?

Pamatojoties uz visu, ko mēs esam iemācījušies par Genbrain, jūs varat patiešām sagaidīt, ka, lai nodrošinātu uzlabotu produktivitāti, atmiņu, uzmanību, un inteliģenci kopumā?

Kā mēs uzzinājām iepriekš, četras apstiprinātās sastāvdaļas ietvaros produkta formula darīt parādīt kādu saiti uzlabot darba atmiņu vecākiem pieaugušajiem, lai gan nekādas koncentrācijas summas tika sniegta, kā arī nebija, mēs varam apstiprināt, ka tie bija vienīgie sastāvdaļas lietošanai formulā. Tie arī nav saistītas ar paaugstinātu izlūkošanas vai produktivitāti kopumā.

Tur nav, šķiet, ir kādi bezmaksas izmēģinājuma vai Autoship programmas vietā ar Genbrain, kas ir ļoti reāls plus, bet kā patērētāji paši, mēs gribētu joprojām vilcinās veikt pirkumu, vispirms zināt vairāk par sastāvdaļām , kā arī, cik daudz katrs ir iekļauti. Mēs uzskatām, ka labāk pirmais solis varētu būt runāt ar savu ārstu tieši par jūsu jautājumiem. Tie, iespējams, varēs ieteikt risinājumu, kas darbojas labi jums ilgtermiņā ru

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...