Jaunumi

Silane Guard – šķidrā stikla, atsauksmes un cenu, komentāri, kā tas darbojas? Pērc tagad,

silāns Guard U> ir instruments pulēšanai automašīnas, kas nodrošina kvalitatīvu aizsardzību organismā un palielina izturību augšējā slāņa krāsas. Produkts tiek ražots slavenā kompānija no Japānas Willson, ir pasaules līderis starp ražotājiem produktu automašīnu aprūpi. Metāla tiek apstrādāta ar šo sastāvu iegūst reprezentabls izskatu, tā krāsa atkal kļūst spilgti un piesātināti.

Apraksts silāns Guard

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

silāns atgūšana – sagatavošana krāsošanai tikai virspusēju ķermeņa daļām. Tas nekādā gadījumā nav piemērots plastmasas un gumijas detaļas, bufera, stikla elementiem un gaismas. Šķidrais stikls pastāvīgi aizsargā ārējo formu virszemes transportu no pārkāpt integritāti oriģinālo apdari -. Mikroshēmas, skrāpējumiem un citiem mehāniskiem bojājumiem

piemīt ūdensnecaurlaidīgas īpašības. Sakarā ar to, spīdīgu virsmu no mašīnas uz ilgu laiku, paliek tīra, pat tad, ja logs ir smags lietus gāze. Šķidrums aizsargā ķermeņa krāsu no izbalēšanas, ko izraisījusi no saules stariem un samazina risku iedarbības agresīvu ķīmiskajām vielām, kuras satur automobiļu mazgāšanas līdzekļos.

Par darbības silane apsardzes princips

Līdzekļi pulēšanai automašīnu no Willson “sažņaudzas” pēc dažām minūtēm pēc pieteikuma. Veidojas uz metāla plēvi, atjauninot savu izskatu, piešķirot Shine.

Film ilgu laiku aizsargā ķermeni no transporta no mitruma un ultravioleto gaismu. Ja nepieciešams, jūs varat turpināt pieteikties 2-3 slāņus šķidruma.

TOP 7 iezīmes šķidrā stikla silane apsardzes

 • Ātrā fiksācija. Ļaut, lai to vairākās kārtās bez ilgi jāgaida žāvēšanas uz katru no tiem.
 • Pievilcīgs izskats. Krāsas krāsas kļūst piesātināts, ir spīdumu, kas saglabājas vienu gadu.
 • Bez kaitējumu veselībai. No silane apsardzes sastāvs nesatur kaitīgas vielas no automašīnas īpašnieka, kas ļauj pieteikties pats.
 • Ūdens atgrūdošs efekts. Samazina nepieciešamību apmeklēt automazgātava automašīnas ilgu laiku ir tīrs.
 • Augsta aizsardzība! Pastāvīgi un droši pasargā to no mitruma, mehāniskiem bojājumiem un saules gaismas.
 • Ir pietiekami, poļu automašīnas 1 reizi gadā. No sastāva, ja nav nepieciešamības pārāk bieži unikalitāte poļu auto -. Vienu vai divas reizes gadā būtu pietiekams
 • Tas neprasa papildus armatūru. Komplekts šķidrums stikls ietver pilnu komplektu ierīcēm, lai ārstētu ķermeņa virsmas.

Turklāt, tā atšķiras pieņemamu cenu.

Pamata līdzekļi un iekārtas silāns Guard

Cleaner transportlīdzekļiem sastāv no silīcija, vaska un pulēšanas komponentiem. Produkts pakete satur pudeli ar šķidrumu, sūklis tās uzklāšanas uz metāla ķermeņa virsmas (aplikatoru), cimdi no vinila, īpaša salvete.

Piemērošanas noteikumi un kontrindikācijas silāns Guard

Lai iegūtu maksimālu efektu, ir nepieciešams sekot ieteikumiem ražotāja uzrakstītus norādīti lietošanas instrukcijā.

 1. Pirms šidrus stikla apstrādātas platības rūpīgi jānotīra, un ļauj tai izžūt vai sausu transportu.
 2. Ja atklāt pazīmes rūsas, viņiem ir nepieciešams, lai iet.
 3. Ir vēlams vadīt transportlīdzekli labi vēdināmā telpā.
 4. Procedūras laikā ķermenis ir jānodrošina, ka zāles ir pulēšanai neapdraud ādas, gļotādu, acīm, muti.
 5. Iepriekš ieteicams valkāt aizsargcimdus.
 6. Pirms piemērot pulējamām metāla pamatne ir rūpīgi apstrādāti ar īpašu attaukošanas.
 7. Darba ražota, izmantojot aplikatoru, un pēc tam, izmantojot īpašas salvetes vienmērīgi sadalītu risinājumu pāri virsmas ķermeņa.
 8. Pēc sacietēšanas pirmo kārtu, ražotājs iesaka 1-2 reizes atkārtot procedūru.
 9. OL> Ja šķidrums stikla plastmasas, buferi, stikla, gaismas, gumijas un hroma elementiem jums ir nepieciešams, lai ātri likvidētu ar mitru drānu. Pēc darbu pabeigšanas, auto nepieciešams doties uz dienu. Kā saka ražotājs, šis krēms spēj turēt līdz 1 gadam.

  Kur nopirkt šķidro stiklu?

  Pirkt silāns Willson Guard varat oficiālajā mājas lapā, būs rentabla par cenu uz robežas, kas nav mazāks par 100%.

  PROMOTION! Tīmekļa vietnē ražotāja tas ir lētāk nopirkt 2 iepakojumiem, tad silāns saņems Guard par 990 …. Ja jūs vēlaties iegādāties tikai vienu paketi, jums būs jāmaksā pilna summa – 1980 …. Tātad, tas ir labāk, lai pasūtīt tikai vienu paketi ar draugiem vai radiniekiem, kas skaita 2 gabali.

  Liquid silāns Willson stikls Guard

  Piegāde pa pastu visās pasaules

  Klientu atsauksmes silāns Guard

  Ļoti svarīgi, lai man kā dzinēja stāvokli un šasijas automašīnu un tās izskatu. Agrāk jums bija tērēt daudz naudas, lai apmeklētu servisa centru pulēšana. Noklausījusies no draugiem par silane apsardzes un mēģināja to bija šokēts par efektu. Automašīna bija kā jauns. Apmierināti ar vieglu piemērošanu sastāvu, ar kuru es varu tikt galā paši. Vera, 31 hogesmeade izskatā ķermeņa kļūst redzami šajā procesā. Krāsu kļūst piesātināts, tur bija mirdzums. Šķidrais stikls ir pārsniegušas visas cerības!

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...