žinios

Silane Guard – šķidrā stikla, cena, nopirkt tagad, kur nopirkt, komentārus,

Kādam auto ir nepieciešams līdzeklis transporta, bet citiem privātajiem transporta darbojas kā vizītkarti. Būtībā, kas ievēro lielāko daļu darījumu cilvēkiem, kuru attēls ir svarīga loma to darbībā. Jebkurā gadījumā, uzmanīgi īpašnieks vienmēr pārliecinās, ka viņa “bērnu”, izskatās tik labi, cik vien iespējams, ko var veicināt šķidruma silāns stikla Guard reālu atgriezenisko saiti, kas ir gan pozitīvas, gan negatīvas.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Kas tas ir instruments, un kāpēc tas ir daudz pretrunīgu viedokļu? Tas ir jauns rīks, kas paredzēts, lai būtiski uzlabotu izskatu absolūti jebkuru automašīnu. Klasiskās pulēšanas šajā ziņā, pakāpeniski atstāt pagātnē, jo daudziem autobraucējiem ir nepieciešama augstas kvalitātes un efektīvu produktu.

Uzņēmuma Willson silāns Guard

Radiatori ir speciālisti Willson tika veikti produkts Stikla Guard, ka tie ir būtiski uzlabojusies. Un, pateicoties izkausēta stikla, uzņēmumam izdevās ielauzties pasaules tirgū. Tas nav pārspīlēts teikt, ka zīmols Willson veicināja uzsākt jaunu specializētu aizsardzības iekārtu automobiļu krāsojumi. Rezultāti pēc produkta uzklāšanas, nav ilgi jāgaida. Kā jau minēts, nekustamo atsauksmes par šķidrā stikla silane apsardzes automašīna faktiski kļūst spilgti un bagātīgu toni.

Uzņēmums ražo kosmētiku automašīnām uz ilgu 50 gadus. Šajā laika posmā uzņēmums ir izveidojis savu biroju tādās pilsētās kā:

 • Osaka;
 • Nagoya;
 • Fukuoka;
 • Sapporo.

Tāpat Higašimurajama (priekšpilsētā Tokijā) ir augs uzņēmuma. Papildus šķidrā stikla speciālisti presei un citiem kosmētikas līdzekļiem, lai rūpēties par savu auto: šampūni, apkopēji, nozīmē, lai atjaunotu krāsojumu, garšu utt Šodien Willson kompānija pelnīti ieņem vadošo pozīciju pasaules tirgū kosmētikas

Atbalstītāji silāns Guard

Tie automašīnu īpašniekiem, kuri jau paspējuši izmēģināt jaunums mūsu pašu pieredzi lielisku rezultātu. Spriežot pēc nekustamo atsauksmes, šķidrā stikla silāns Guard ļauj auto tiks pārveidota, un ar ārējo mirdzēt viņa tagad gandrīz neatšķiras no tiem modeļiem, ko mēs redzam daudzās izstāžu zālēs. Salīdzinot ar klasisko pulēšana, starpība ir vairāk nekā pamanāma. Galvenokārt, atšķirība slēpjas pilnīgi gludu virsmu, un ilgu kalpošanas laiku.

Vairumam patērētāju svarīgie kritēriji ir šādi:

 • kvalitāte;
 • drošība;
 • izmaksas.

Jauns produkts atbilst šīs un daudzas citas prasībām mūsdienu automobiļu tirgū. Turklāt, kā atzīmēja ar dažiem klientiem, produkts ir pastāvīgs kosmētisku efektu, tas ir viegli un ērti lietot. Bet pats galvenais, šķidrā stikla nav kaitīgas ietekmes uz krāsu uz automašīnas virsbūvi, kas ir svarīgi. Arī saglabāts integritāti pārklājumu ķermeņa.

Skeptiķi silāns Guard

Bet papildus atbalstītāju līdzekļiem, daži transporta īpašniekiem ir atšķirīgs viedoklis. Tātad, spriežot pēc dažiem vērtējumus, silāns Guard (šķidrais stikls automašīnām), tomēr, tāpat kā jebkurš cits, nedod 100% rezultātu. Arī pretinieki uzskata, ka tas nav iespējams izveidot universālu iespēju, kas varētu nākt uz jebkuru ķermeņa, ieskaitot nelielu veco “Lada” vai “Zaporozhets” avārijas gadījumā. Visticamāk, viņi nekad nav mēģinājuši nopirkt jaunums no Japānas ražotāja vai gatavojas to darīt tuvākajā laikā.

Kā rāda prakse kategoriski negatīvus komentārus par šķidrā stikla silane Guard, kamēr jūs atbilst. Protams, web, jūs varat atrast vairākus atzinumus par īpašniekiem, kas nozīmē, nav apmierināti vai nenesa gaidīto rezultātu. Bet tas drīzāk ir izņēmums, jo šajā gadījumā mēs runājam par iespējamu viltotas. Faktiski, Japānas ražotājiem izdevās pārsteigt visvairāk ardent skeptiķi.

Uzmanieties! – viltus

Kā liecina daudzu nekustamo atsauksmes, šķidrā stikla silāns Guard jau ieguvusi lielu popularitāti, gan Amerikas Savienotajās Valstīs un Eiropā. Kāpēc vēl būtu ražotājs nācās steidzami izveidot 4 ražošanas līnijas, lūdzu visiem tiem, kam nepieciešama. Tomēr, kā tas vienmēr notiek ar populāriem produktiem, pastāv risks uzskriet viltus produktiem, kas oriģinālam nav nekādas nozīmes.

Ražotājs, kā var cīnās ar šo kopīgo “slimība”, lai īstenotu savu produktu izmanto tikai savu dīleru tīklu. Šajā sakarā, lai nopirktu jaunums ir tikai caur oficiālajā tīmekļa vietnē. Vienīgais veids, kā pasargāt sevi no krāpšanas.

Tas ir standarta šķidrums stikla silane Guard? Komplekts satur visu, kas jums ir nepieciešams, lai ķermeni transportlīdzekļa spilgti un pievilcīgu spīdumu

 • One-komponents šķidrums ar jaudu 95 vai 57 ml.
 • Sūklis aplikators piemērot produktu virsmas ķermeņa.
 • Special mikrošķiedras audums
 • lietošanas instrukcijas.
 • Aizsargcimdi.

Nav nepieciešams izmantot papildu līdzekļus. Un papildus iegādāties, izmantojot oficiālo Japānas tīmekļa vietnē (ir angļu valoda), šajā teritorijā EUROPEN Federācijas uzņēmuma produkti Willson pieejamo iegādāties, izmantojot oficiālā dīlera OOO “Europe”. Tikai cena būs nedaudz augstāka nekā uz ražotāja vietni.

slavenais You Tube video var atrast iespējamo apsūdzības video. Tomēr tas būtu personīgi apskatītu šos video, jo kļūst skaidrs, ka autors iegādājies viltota silāns Guard (šķidro stiklu automašīnām), un atsauksmes zem videoklipa skaidri norāda to. Tādēļ ir nepieciešams būt piesardzīgiem, nevis iegādāties produktus lētāk nekā 3 500-4 000.

Kas ir šķidrais stikls silāns Guard

Spriežot pēc daudziem atsauksmes par īpašniekiem dzelzs zirgu, ķermeņa aizsardzību – tas ir reāls galvassāpes, kas, diemžēl, nākas saskarties ar absolūti visiem vadītājiem, gan iesācējiem, gan pieredzējušiem. Pēdējā laikā, pateicoties daudzajiem mehānisku un ķīmisku aptver jebkuru auto ir nopietns pārbaudījums stabilitāti. Un tas ir īpaši patiesi lielās lielpilsētu teritorijās. Tā rezultātā, spēku un izturību top krāsas slānis ir ievērojami samazināts.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Šā iemesla dēļ ir nepieciešams pastāvīgs aizsardzības līdzekli, kas būtu lēts. Par laimi, tehnoloģijas nekad apstāties attīstās, un tagad jūs varat baudīt augļus jauno produktu ar nosaukumu šķidrā stikla silāns Guard. Tas izraisīja diezgan lielu satraukumu, ne tikai starp daudziem auto entuziastu, bet arī profesionāļiem. Tas ir revolucionārs risinājums jomā automobiļu pārklājumu, kas ir atbildīgs par attīstību Japānas kompāniju WILLSON.

Lietot ikviens var darīt to – klātbūtni dažu īpašas prasmes nav nepieciešama. Un pieņemama cena darbojas kā jauku bonusu. Ar šo rīku izmantošana veicina ievērojamus ietaupījumus, jo tas ir iespējams, lai samazinātu skaitu braucienu uz automazgātava. Turklāt, jūs varat ietaupīt uz auto krāsojumu. Un visi zina, cik tas maksā, lai saskaņotu un krāsas virsbūvi.

Augstas kvalitātes produkts panākt ar rūpīgu un smago darbu profesionāļu Willson. Izmantojot modernās tehnoloģijas, kas struktūrā polimēra filmu šķidrā stikla automašīnas apsardzes ienāca silane silīcija dioksīdu. Tas ir iespējams, lai palielinātu izturību pārklājumu. Šis rīks ir viena sastāvdaļa, un tas nozīmē, ka tiek pārdots gatavs lietošanai. Kā liecina prakse, apjoms 95 ml ir pietiekami, lai apstrādātu vienu džipu, mikroautobusu vai trīs vieglās automašīnas (D klase).

Priekšrocības silāns Guard

Lielu popularitāti šķidrā stikla, jo dažas priekšrocības:

 • Pieņemama cena. Tas ir vissvarīgākais rādītājs vairumam autobraucējiem.
 • Izmantošanas vieglumu. Pirms pieteikumu sakratīt pudeli.
 • hidrofobās īpašības. Ūdeni atgrūdošs un netīrumus atgrūdoša ietekme ir acīmredzama, par ko liecina daudzu automobiļu īpašniekiem.
 • aizsardzība. Stiprinot silīcija dioksīds polimēra plēvi novērš izskatu sīkiem skrāpējumiem, kas parasti var būt manuāla vai mehāniska auto mazgāšana.
 • Efektīva pretestība. Pareiza piemērošana no šķidrā stikla silane Guard (vismaz 3 slāņu) ļauj pārklājums, lai izturētu aptuveni 50 bezkontakta izlietnes ķermeni.
 • Aprīkojums. Viss, kas jums nepieciešams, ir jau ietverts komplektā, un nekas papildus iegādāties nav.
 • Spilgti izskatu. Daudzi autobraucēji ietekmēja lielisku rezultātu! – auto tiešām spīd

Parasti, kad uzkopšanas izmantošanas skarbos līdzekļiem, kam ir negatīva ietekme uz emalju organismā. Turklāt, zem spiediena ūdens uz virsmas ir mazas daļiņas, kas galu galā iznīcināt to. Berzes vai virsbūvi pulēšana, personāla mazgāšana neapzināti sabojāt pārklājumu. Pēc mazgāšanas atlikušās cietās daļiņas nesaskrāpē krāsu katru lupatu, kas noved pie nopietniem bojājumiem.

Ne mazāk kaitējums var bezkontakta automazgātava, jo ķimikālijas kopā ar netīrumiem noņem no virsmas ķermeņa krāsu, kā rezultātā spilgtuma zaudēšanu. Ar poļu – šķidrā stikla silāns Guard – ne bailes automazgātava

.

Daži trūkumi šķidro mazgāšanas

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Līdztekus arī pastāv priekšrocības trūkumi:

 • Skrāpējumus netiek noņemtas. Pirms lietošanas virsma ķermeņa tas ir labāk, lai poļu. Dziļas švīkas, šķidrā stikla nav tīrs, un saules gaismā tie ir skaidri redzami ar pārdomām, kas dod stingru polimēra plēvi.
 • Brief glabāšana. Pēc atvēršanas jums ir izmantot visu daļu nedēļas laikā (ne vairāk!), Jo tas sākas ķīmiska reakcija.
 • Nepieciešams preparāts. Pirms pieteikties, auto būtu labi mazgā un žāvē. Klātesot dziļi skrāpējumu ir veikt pulēšana.
 • laikietilpīgas procedūras. Ar problēmu par to, kā piemērot šķidrā stikla silane Guard, rīkoties ar jebkuru vadītāja (pat bez pieredzes), bet, lai segtu visu ķermeni trīs slāņos (tas ir, cik daudz jums ir nepieciešams uzticamību), iet no 3 līdz 6 stundām.
 • sterilitāti operāciju zālē. Nu, gandrīz – vējš vajadzētu būt, tai skaitā projektu. Tāpat vajadzētu būt putekļi, tāpēc strādājot ārā nav ieteicams.

Attiecībā uz veļas mašīnu, tad manuālā procedūra ir atļauta ne agrāk kā 3 dienas pēc ārstēšanas ar šķidro stiklu. Bezkontakta izlietne ir atļauts doties tikai pēc divām nedēļām, nevis pirms.

Ārpus konkurences silane apsardzes

Lai dot auto unikālu spīdumu, papildus šķidrā stikla automašīnām WILLSON silane apsardzes, ir arī citi pulēšanas un vaska. Ar to piemērošanas efektivitāti panākt, 100% mašīna saņem ne tikai spīdumu, bet arī papildu aizsardzību. Ilgums tomēr šajā gadījumā ir zems, un pēc tam vēl mazgāšanas, instruments ir pilnīgi mazgā prom kopā ar netīrumiem.

Doubt varat ievietot aizsardzības īpašības, ko un liela līdzekļi ir vairāk dekoratīvs efekts nekā aizsardzības. Tas ir, faktiski, grima automašīnai.

Willson silāns Guard šajā sakarā, liecina, pati no labākās puses, jo tās efektivitāte ilgst līdz vienam gadam. Automašīna saglabā savu spīdumu pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Ja salīdzināt ar citiem analogiem, tad silāns Guard (šķidrais stikls automašīnām), ir divi galvenie argumenti par labu tās izmantošanu:

 1. Izmantot silonovoy pamati ir ekskluzīvs risinājums, ko darbinieki izstrādājusi kompānija.
 2. Lai salīdzinātu tikai ar zīmoliem, kas ir nokārtojuši faktisko pārbaudi. Selekt Nano Nanolux un vairāki līdzīgiem produktiem no nezināmiem ražotājiem šajā sarakstā nav iekļauti. Pie negatīvs rezultāts nav iespējams pieprasīt iztērēto naudu atpakaļ.
 3. OL>

  Vai ir vērts konkurence var būt no šiem ražotājiem:

 • Koch-Chemie;
 • Wurth;
 • Pika Rain;
 • Autosol;
 • Menzerna;
 • ThreeBond;
 • Glare.

Tikai produktus piedāvā vairāki trūkumi. No aizsargpārklājumu spēks ir ievērojami zemāka konkurents silāns Guard. Papildus visam, nav ļoti ērti strādāt ar daudzkomponentu kompozīcijas. Bet kas ir ļoti vērtīgs – galīgās izmaksas Japānas šķidruma silāns Willson stikla Guard ir zemāka

.

Pielietojuma instrukcijas silāns Guard

piemērotu šķidro stiklu darbam jābūt telpā ar labu ventilāciju un aizsargāta pret ultravioleto starojumu. Posmi ir šādi:

 1. Automašīna tiek mazgāti, tad jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu ķermeņa, lai noteiktu klātbūtni rūsas, mikroshēmas, vai dziļi skrāpējumu. Lai novērstu konstatētos defektus.
 2. Attaukot visu virsmu vai tā daļu, atkarībā no vajadzības.
 3. Ļauj nožūt ķermeni.
 4. apstrāde ar Celanova līdzekļiem. Piesakies trīs slāņi, no kuriem, lai izturētu laiku no vienas stundas līdz pusotru. Pēc tam, kad katrā slānī vēlamās raspolirovka īpašā dvielis (paredzēta arī specifikācijā).
 5. Pabeidzot apstrādes atstāt automašīnu 8-12 stundas (ne mazāk), lai noteiktu vāku.
 6. OL>

  Ir vērts atcerēties, ka šķidro stiklu vēlaties apstrādāt tikai virsmas ķermeņa un tikai krāsas. Neaizsedziet plastmasas gumijas, stikla, hroma produktus. Nelietojiet nolaidība drošības pasākumus, lai stingri ievērot aprakstītos norādījumus izkausēta stikla silāns gvarde.

  Brīdinājumi un diapazons nianšu

  Strādājot ar šķidro stiklu jābūt veikls un izvairīties no tā, sazinieties ar ādu. Wilanowie polimēri, šķīdinātājs un cietinātājs, kas ir daļa no, ir kaitīgo ietekmi uz cilvēka organismu. Tāpēc darbs būtu valkāt tikai cimdus (parasti iekļauts). Ja līdzeklis nokļūst uz ādas, nekavējoties noslaucīt skarto teritoriju un noskalojiet to ar ūdeni.

  Ja automašīna tika pārkrāsots, jums vajadzētu veikt testu, lai pārbaudītu, kā krāsas reaģē uz šķidrumu. Uzglabāt jābūt vertikālā stāvoklī, vietā sasniedzams bērniem un aizsargāta no uguns. Temperatūra nedrīkst būt lielāks 0-40 ° C.

  Pienācīgas izvēle silāns Guard

  Bieži vien, lai atjaunotu krāsojumu (krāsu pārklājums) no virsbūves, ķērās pie pulēšanas operācijas. Tomēr šāds darbs prasa ievērojamas izmaksas, gan laiku un izmaksas. Ne katrs īpašnieks šo procedūru atļauties. Pilna pārklājuma atgūšana var veikt apmēram 3 mēnešus, ja ne vairāk.

  Bez tam, pastāv zināmi riski, jo gala rezultāts ir pilnībā atkarīga no profesionalitātes darbinieks. Tāpat nevar iztikt bez pienācīgu aprīkojumu.

  priekšrocības minēts iepriekš par labu hidrofobas īpašības šķidrā silane stikla apsardzes no Japānas kompānija, bet, lai izvairītos no pārpratumiem mums vajadzētu uzsvērt vēlreiz, ka tas būs iespējams pēc piemērošanas vismaz 3-4 slāņi šķidrā stikla. Tas ir arī nepieciešams, vismaz reizi mēnesī apmeklēt izlietne, lai saglabātu impregnēšanas efektu.

  Nekustamais atsauksmes silāns Guard

  Internets ir pārpludināts ar daudziem komentāriem, bet starp tiem ir atsauksmes neapmierinātas automašīnu īpašniekiem. Tie, kas bija acīmredzams viltojums par zemāku cenu. Bet mēs visi zinām, ka augstas kvalitātes nevar būt lēts, bet daži lietotāji joprojām kļūst par krāpšanas upuri. Tātad, tas ir labākais ne pirkt produktus WILLSON in neskaidra vietās. Šim nolūkam ir pilnvaroti tirgotāji (viens no tiem minēja Eiropai). Daudzi auto īpašnieki, kuri ir iegādājušies oriģinālu, burtiski pārsteigs ar jaunu izskatu jūsu transportu.

  Liquid glass silāns Guard – laulības šķiršanas vai patiesība? Jūs varat atrast to uz savu pieredzi. Aizstāvot produktu, mēs varam tikai teikt, ka lielākā daļa autovadītāju sveikt jauno. Ticiet vai nē, ir prerogatīva pašiem īpašniekiem.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...