Smartwatch A1 - skatīties, kur nopirkt lētākais, kā tas darbojas?
žinios

Smartwatch A1 – skatīties, kur nopirkt lētākais, kā tas darbojas?

Apraksts

SmartwatchA1 (W8) – lēts smart skatīties

SmartwatchA1 ir vēl viens lielisks smart skatīties segments lēti. Vēl modeļa nosaukums Smart skatīties W8. A1 smart skatīties patiks faniem Apple, un atšķirībā no modeļa GT08 viņi ir vēl vairāk līdzību ar slaveno “Apple” zīmolu. Smart skatīties W8 ir tiesības, tieši tāds pats kā Apple

skatīties, kā arī atrašanās vietu pogu stundas A1 ir tāds pats kā “Apple”. SmartwatchA1 ir labs dizains un pašu funkcionalitāti.

A1 smart skatīties – pārskats

SmartwatchA1 ir izgatavota no metāla korpusa, krāsotas ar augstas kvalitātes pastāvīgu apdari. Ierīce ir pieejama šādās krāsās: melnā un sudraba. Siksnas uz sīkrīku ir melnā, sarkanā, zaļā, zilā un baltā krāsā. No ierīces korpusam ir taisnstūra forma, ar nedaudz noapaļotām malām. Ierīce ir aprīkota ar vienu fizisko pogu, kas atrodas labajā pusē mājokli, virs vidū, piemēram, Apple skatīties. Button modelis A1 griežas, bet rotācija ir tikai dekoratīvs. Nospiežot šo pogu, lai ieslēgtu / izslēgtu skatīties, kā arī ieslēgt / izslēgt attēla displeju.

Kreisajā pusē korpusa sīkrīku ir spraudni droši aptver usb savienotājs iekasēšanas smart skatīties. Sim karte un atmiņu atrodas zem aizmugurējā vāka ierīces ir izgatavots no plastmasas. Lai noņemtu vāku, jums ir nepieciešams, lai āķis savu pirkstu pār dzega ar vienu roku.

Rokassprādzes Smart skatīties W8 pietiekami elastīgs izgatavots no mīksta un patīkami pieskarties silikona. Siksna ir diezgan izturīgs un uzticams. Tas nav viegli, lai izjauktu. Kā jau minēts, aizdare ir veidots pārlaidumu un ir droša stiprinājumu. Patvaļīgi, aproce anulēs.

SmartwatchA1 – funkcionalitāte

zvani – SmartwatchA1 var izmantot atsevišķi, uzstādot SIM karti sīkrīku. Tādējādi smart skatīties kļūt par pilntiesīgu SmartWatch uz rokas, ar kuru jūs varat zvanīt un, attiecīgi, saņemt ienākošos zvanus, SIM stundas.

SMS -., Kā arī jebkurš viedtālrunis, smart skatīties W8 nemaz nerunājot par īsziņu sūtīšanai, nemaz nerunājot par saņemšanu un lasot tos no citiem abonentiem

Parāda laiku . SmartwatchA1 joprojām ir un pulksteņi. Un, lai parādītu laiku ierīcē pēc noklusējuma tiek instalēta ar trīs dažādām displeju. Jūs varat izvēlēties pēc garšas. Starp citu, ir amatnieki, kuri pereproshit sīkrīku, kas pilnīgi jaunu displeju, kas

uzrāda laiku.

FOTO DISPLAYS

Paziņojums . Viedtālrunis – viedtālrunis, tad skatīties pulksteni. Bet tomēr, galvenā funkcija smart skatīties saņem paziņojumus no dažādām lietotnēm viedtālrunī. Pāra režīmā SmartwatchA1 ar mobilo tālruni, izmantojot Bluetooth, jūs saņemsiet paziņojumu par visiem ienākošajiem zvaniem uz mobilo tālruni. Tāpat Jūs saņemsiet brīdinājumu īsziņu, pirmo rindu, kuru var nolasīt tikai apskatot pulksteni. Un uzstādot īpašus mobilo pieteikumus smart sīkrīku sauc BT Notifier smart skatīties smart skatīties W8 saņems paziņojumu par pilnīgi visiem tālruņa progr.

Fitnesa funkcijas. Skatīties smart skatīties W8 ir gandrīz visas funkcijas fitnesa trackers. Tas pedometrs, un skaits nodedzinātas kalorijas. Turklāt ir uzraudzības un miega monitoringa mazkustīgs režīmu.

Kalkulators – sīkrīku ir iebūvēts

kalkulators. Un, ja nekas cits, mēs varam sadalīt, reizināt, saskaitīt un atņemt skaitļus, izmantojot viltību ierīci tieši no jūsu rokas.

ieraksti – smart skatīties W8 nodrošināta ar balss reģistratoru. Lai to izmantotu, neaizmirstiet, lai uzstādītu ierīces atmiņas karti, lai saglabātu savus ierakstus uz ierakstītāju.

Kalendārs ir vēl viens noderīgs app jūsu smart sīkrīku. Kad kalendārs ir, burtiski un pārnestā nozīmē pie rokas, jums nav garām būtiskus notikumus viņa “kalendāru”.

Multimedialnych – par SmartwatchA1, varat iestatīt vairākus signālus. Jūs varat izmantot tos, piemēram, pamostoties no rīta, un tikai kā atgādinājums.

Audio un video atskaņotājs. Smart skatīties smart W8, varat izmantot vai nu, lai kontrolētu mūziku savā viedtālrunī vai klausīties mūzikas failus sevi stundas. Tajā pašā laikā, jūs varat klausīties mūziku caur skaļruņu stundas vai savienojot caur Bluetooth skaļruni vai Bluetooth austiņas. Arī, ierīce ļauj jums apskatīt video dažos formātos tiesības uz savu roku.

Control kamera viedtālrunis . Viena no iezīmēm viedo stundas A1 ir tālvadības kameru

tālrunis, kas saistīti ar Bluetooth. Tas var būt noderīgi, piemēram, lai izpildītu Pašbildes, izstiepjot roku tik tālu prom no sevis.

Anti – zaudēts – vai funkcija Antipater. Noderīgs līdzeklis tiem, kas skatās telefons A1 neļaus jums zaudēt jūsu viedtālrunis. Galu galā, ja anti-zaudēja, skatīties pīkstiens noņemot no sinhronizēta viedtālrunis vairāk nekā 10 metrus.

Apkopojot, mēs varam teikt, ka SmartwatchA1 (W8) ir lieliska izvēle lētu smart skatīties. Viņiem ir gudrs dizains, un ir plašs funkciju.

W8 Smart watch – funkcijas:

CPU: MTK6260A 364 MHzПамять: Darbības 128 MB + 64 MB iekšējā. Pieejams TF atmiņas kartes līdz 32 Bakran: 1.54 “TFT HD 240 * 240 pixelaspect: 2G; Bluetooth 3.0; GSM 850/900/1800/1900 MHzsim karte: micro sim cardКамера: 1.3 Mrhanky: Daudzvalodu (krievu – aprīkots) Fitness trakeris: pedometrs, kaloriju skaitīšana, un mazkustīgs režīma uzraudzību, uzraugot kvalitātes supoderica: Audio: MP3, MP4 video: AVI . Foto: JPG, no PNGФункции: zvanus, īsziņas un paziņojumiem par zvaniem, sms, visām lietotnēm; Interneta 2G; audio un video atskaņotājs; kamera; multimodeling; anti-zaudēto, kalkulators, kalendārs, reģistrators, kontrolēt viedtālruņa kameru, utt Akumulators: 350 mAh Li – polimēru accumulationtraits OS: Android (pilnīga) un iOS (pilna)

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...