Veselība

Vitaelife Pharma Vitamin D3 – cena, kur nopirkt, kā tas darbojas

D3 vitamīns kāpēc n EM> makšķerēšanas ķermenis? Zinātnieku uz saules vitamīnu interese gadiem, pastāvīgi pieaug. Tikai pēdējo 50 gadu laikā ir publicējis vairāk nekā 62 tūkstoši zinātniskus rakstus par calciferol. Ir zināms, ka D3 vitamīns ir efektīvs pret lielu skaitu slimību, tai skaitā tuberkulozes un vēža. Mūsu rakstā mēs runājam par lomu calciferol organismā, tās veidiem un to, kā droši papildināt vitamīnu.

D vitamīns – funkcijas organismā

Jaudīgais pamats cilvēka veselībai bieži vien sauc D vitamīns, funkcijas EM> no calciferol organismā ir ļoti daudzveidīga. Sunshine vitamīns nodrošina koordinētu darbu daudzu sistēmu un orgānu.

 1. skeleta sistēmu. Calciferol 3-4 reizes paātrina uzsūkšanos galvenajām minerālu komponentiem kaulu – kalcija un fosfātu tievajās zarnās, kontrolē izdalīšanos caur nierēm, normalizē no nosauktajām minerālu līdzsvaru, uztur homeostāzes kalcija līmeni asinīs, palielina šūnu skaitu, izprast veco sadaļām kaulu audos (osteoklastu), ir spēcīgs stimulants svarīga daļa no sevis atjaunošanu kaulu – uzsūkšanās (izšķīšana) kaulu. Turklāt, D vitamīns aizsargā pret iznīcināšanu skrimšļa audos. Tas ir pamanījuši, ka iedzīvotāji dienvidu puslodē ir daudz mazāk iespējams, cieš no locītavu slimību, nekā tiem, kuri regulāri cieš no trūkuma saules gaismas.
 2. imūnsistēma. Calciferol ietekmē platību kaulu smadzenēs, kas atbild par sintēzes imūnās šūnas, ko sauc monocītos. Lielākā daļa imūnās sistēmas šūnas ir aprīkoti ar receptoriem aktīvā formā vitamīna D – kalcitriolu. Ja organisms iekļuva infekcija, summa kalcitriola šūnās, Ieslodzījuma uzmanības iekaisuma, palielinās dramatiski. Tā stimulē aktivitāti iedzimtu imunitāti. Turklāt, D vitamīns piedalās sintēzē vairāk nekā 200 pretmikrobu peptīdi -. Molekulām ar baktericīdu aktivitāti, no kuriem vissvarīgākais ir cathelicidin un defensin-β2
 3. nervu sistēmu. Palīdzot uzturēt pareizu kalcija līmenis asinīs, D vitamīns tādējādi uzlabo atjaunošanu aizsargizciļņu apvalki, kas saistīti ar nervu, kas nodrošina normālu nervu impulsu pārraidi starp šūnām, nervu sistēmas, kā arī procesu muskuļu kontrakcijas. Šūnas galvas un muguras smadzeņu un perifēro nervu sistēmu – neironi un gliocytes – piegādāts ar receptoriem attiecībā pret aktīvo formu saules vitamīna. Calciferol uzlabo augstāku smadzeņu funkciju (atmiņu, uzmanību, psihomotoro koordināciju, runas, un citi).
 4. Vēža šūnas augšana. Laboratorijas apstākļos tika konstatēts, ka D vitamīns nomāc augšanu ļaundabīgo šūnu (leukemic šūnas, glioblastomas, un citi), vairāk nekā 50%, un novērš izplatīšanos metastāzēm. Cilvēki, kuri saņem pietiekamu skaitu calciferol, ir daudz mazāk iespējams iegūt vēzi krūts, olnīcu, erekcija, smadzenes, asinis, zarnas, aizkuņģa dziedzeris, plaušu.
 5. endokrīno sistēmu. Calciferol regulē ražošanu insulīna aizkuņģa dziedzera, tādējādi saglabājot pienācīgu glikozes līmeni asinīs.
 6. Renīna-angiotenzīna sistēma. Šī hormonālā sistēma, kas cilvēkiem ir regula par asinsspiedienu un apjoma. Pietiekams līmenis calciferol palīdz kontrolēt šo sistēmu. Kad D vitamīna deficīts risks augsts asinsspiediens ir ievērojami palielinājies.
 7. reproduktīvo sistēmu. Saules gaisma vitamīns aktivizē seksuālās dziedzeri, veicina iekļūšanu olšūna, dzemdes sienā, saglabājot normālu grūtniecību, kontrolē ražošanu placentas hormoniem. Vīrieši saules gaisma vitamīns palīdz cīnīties ar erektilo disfunkciju, paaugstina testosterona līmeni.
 8. OL>

  D vitamīns kontrolē līdz 200 gēnu, iekššūnu procesus, kas regulē caurlaidību starpšūnu membrānu, kas vajadzīga, lai saglabātu veselību sirds, aknu, nieru, vairogdziedzera un epitēlijķermenīšu, un ražošanas vairogdziedzera hormoniem un parathormona.

  Kāpēc mums vajag produkti ar D vitamīna

  Tiek uzskatīts, ka tad, ja persona pavada daudz laika tiešā saules gaismā, trūkums vitamīna D EM> draud viņu. Tomēr ir daudzi šķēršļi saņemšanas calciferol organismā. Name galvenais.

  1. Ar melanīna ādā summa. Tumša āda tajā pašā laika periodā saražo 2 reizes mazāk D vitamīna, nekā gaismas. Turklāt tumšā pigmentācija uz ādas var izraisīt pilnīgu pārtraukšanu attīstīt saules vitamīna organismā. Fakts ir tāds, ka ādas pigmenta melanīna (proti, tas ir atbildīgs par ādas krāsu), ir iespēja efektīvi konkurēt ar Holekalciferola ultravioletajiem stariem laikā.
  2. vecums īpatnības organisma. D vitamīns veidojas dziļu iekšējo ādas slāni tās priekšgājēju – vitamīnu D. Ar vecumu, saturs šajā provitamīnu ādā samazinās, kam pasliktinās spēju organismam ražot saules vitamīna
  3. .

  4. Apmešanās apgabalā virs 35º ziemeļu platuma. Jo tālāk noņemts no ekvatora telpu, garo viļņu ultravioleto starojumu, mazāk saule nokļūst uz ādas un mazāk ražots no D vitamīna.
  5. Obesity. Taukaudi var piedalīties no calciferol un palielināt skaitu neaktīvo formām vitamīnu. Turklāt attiecības starp tauku daudzumu organismā un D vitamīna deficīts izpaužas tikai sievietēm.
  6. apģērbs, sauļošanās, stikls (piemēram, logs). Visi šie posteņi neļauj saules stariem ienākt ādu. Zināms pierādījumi tam, ka sauļošanās ar saules aizsardzības faktors (SPF), no 8. līdz 15. samazina sintēzi saules vitamīna par 95-98%.
  7. Apņemšanās uz veģetāro diētu. Dzīvnieku izcelsmes pārtiku ir vēl viens svarīgs avots vitamīna D.
  8. Ar sūknēšanu no kuņģa un zarnu trakta pārkāpšana.
  9. OL>

   Cilvēks nevar zināt, dažiem ja ir pietiekami daudz calciferol attīstīta viņa ādā un iegāja ķermeni ar pārtiku. Turklāt, UV starojums ir kancerogēns faktors, kas var izraisīt attīstību ādas vēzi. Tāpēc ir ļoti svarīgi lietot medikamenti ar D vitamīnu. EM> Kuri no tiem būtu priekšroku un kāpēc?

   Vitamīni D2 un D3 – kāda ir atšķirība

   ?

   Ir vairāku veidu saules vitamīna. Medicīnā visbiežāk izmanto divas no tām – ergocalciferol (D2) un holekalciferols (D3). vitamīns D2 un D3 – kāda ir atšķirība EM>? Mēģināt saprast.

   Sāksim ar to, ka ergocalciferol nonāk cilvēka organismā ar augu barības. Holekalciferols tiek sintezēts ādu no holesterīna iespaidā ultravioletā starojuma spektri A un B, un ir ietverts dzīvnieku izcelsmes produktos. Lai vitamīnu D2 un D3 vitamīna sāka strādāt labā mūsu ķermenī, ķermeņa, tiem jāiziet virkne pārveidojumu vispirms aknās tad nierēs un pārvēršas aktīvā formā 25-hidroksiholekalciferola un 25- gidrocirculatory.

   Šeit ir sākums no galvenajām atšķirībām starp divu veidu paša vitamīnu. Conversion D3 vitamīna savā aktīvajā formā aizņem daudz mazāk laika nekā vitamīna D2. Excess ergocalciferol, negatīvi ietekmē iekšējo orgānu darbību, var izraisīt saindēšanos. Pārdozēšanas Holekalciferola neatstāj negatīvu ietekmi uz organismu.

   Bet varbūt pats svarīgākais nav pat to. Bioloģiskā aktivitāte Holekalciferola 20-40% augstāka nekā ergocalciferol. Un darbības ilgums D3 vitamīna ir augstāka par D2 par 33%.

   speciālisti (Houghton La, Vieth R.) šobrīd nav ieteicams apsvērt ergocalciferol kā uzturvielu piemērots papildinājumu vai pārtikas bagātināšanai pārtiku.

   Kāpēc, neskatoties uz acīmredzamas priekšrocības D3 vitamīna pirms D2, ārsti joprojām izrakstījis ergocalciferol saviem pacientiem un farmācijas uzņēmumi turpina uzticīgi ražot? Atbilde būtu apskatīt vēsturi. Tas, ka 1949. gadā (gandrīz pirms 70 gadiem!) Pasaules Veselības organizācija ziņo, ka atšķirības starp divu veidu saules vitamīna “minimāla.” Turklāt, ražošanu ergocalciferol daudz izdevīgāk.

   drošu avots vitamīna D – biocomplex “Osteo-Vit D3”

   Kas vitamīna avots D EM> šodien var dēvēt par visdrošāko?

   2013.gadā grupa EUROPEN zinātnieku vadībā profesors, ārsts, V. I. Strukov ir izstrādājusi biocomplex “Osteo-Vit D3”. Kas satur holekalciferols daudzumā 3 mg un dabas vitamīna avots D EM> – pieejams drone izšķīlums EM>. Ir pierādīts, ka saturs saules vitamīna šajās apiproducts ievērojami augstāks nekā zivju eļļā. Judge par sevi: 1 g no drone šūnām EM> satur 950 SV D vitamīna, un tādā pašā apjomā zivju eļļas – tikai 100-180 IU. “Osteo-Vit D3” drošs veselībai veido trūkumu D vitamīna un nodrošina organismu ar visu nepieciešamo normālai vitamīniem un minerālvielām. Jo kāpuru drones ir dabisks noliktava bioloģiski aktīvām vielām, spēcīgs dziedināšanas spēks, kas bija zināms senajām Ķīnas imperatoru.

   Zāles, lai tiktu stiprināta kauliem – “Osteomed Forte”

   Ko darīt, ja ir trūkums, D vitamīna, ir ietekmējusi stāvokli skeleta sistēmas, kauli kļūst vāja vai pat bija lūzums? Speciālisti no centra osteoporozes pie Penzas institūtā modernu medicīniskās kopā ar farmācijas kompleksa “Parafarma” ir izstrādājusi zāles stiprināšanai kauliem EM> “ Osteomed Forte EM>”, kas ļauj droši un efektīvi rīkoties ar smagiem gadījumiem osteoporozi un paātrinātu izveseļošanos. Tā sastāvā, turklāt uz holekalciferols, ir pieejams drone izšķīlums EM> ir cits avots vitamīna D EM> un atjaunināšana stimulators kaulu audu, kā arī ļoti absorbējošie kalcija sāls – kalcija citrāts un vitamīns B6. Klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka uzņemšana “ Osteomed Forte EM>” ļauj vismaz 2 nedēļas, lai paātrinātu lūzumu atgūšanu, atbrīvoties no dobumos kauliem.

   Atrasts, ka 50% no pasaules iedzīvotājiem cieš no deficīts vitamīna D. Drugs “” Osteo-Vit D3 “un” Osteomed Forte “, kas palīdzēs, lai droši novērstu to, un veicināt kaulu veselību un ķermeni kopumā. Tas ir noderīgi zināt par CALCIUMCalcilator: admin1128.11.2018 Atstājiet savu komentāru

   Lielākā daļa cilvēku zina, ka kalcija organismā ir ietverts kauliem un aizsargā tos. Bet maz zinām, ka saraksts tās funkcijas ir daudz plašākas, kas ļauj tagad šī viela ir pazīstama kā karalis minerāliem. Komponentu kauli, raidītājs pākšaugi, aizsargs no iekaisuma Par to, ka kalcija organismā aizsargā kaulu no iznīcināšanas, zina gandrīz visu. Bet …

   Lasīt Galeao slimības JOINTSSostavyat: admin1103.12.2018 Atstājiet savu komentāru

   Dzīvesstils mūsdienu cilvēka nepiekrīt ar dabas likumiem, saskaņā ar kuru kustība un daudzveidīgs uzturs ir labākie veidi, lai saglabātu veselīgu locītavas. Lielāko daļu sava laika mēs pavadām sēdus stāvoklī, ēd galvenokārt pašu pārtiku, ir bijuši pakļauti termiskai apstrādei un atņemtas lauvas daļu barības vielu. Šādos apstākļos ir aktīvi līdz sirmam vecumam? Izrādās, ka tikai trīs … Lasīt Galeao hormonu THERAPYGermaniator: admin1129.11.2018 Atstājiet savu komentāru

   Hormonu terapija osteoporozes parādījās tad, kad zinātnieki kļuva acīmredzama saikne starp šo vielu un skeleta sistēmas. Kalcija kaulu zudumu rodas trūkuma dēļ šo savienojumu. Tomēr hormonu aizvietošanas terapija ir vairāki trūkumi, visvairāk briesmīgs kuriem ir Onkoloģija. Kāpēc hormonu terapija osteoporozes nav labākais veids, kā Zinātnieki jau sen saprata, ka kalcija uzsūkšanos bez …

   Lasīt Galeao slimību saistaudu TKANI, vitamīni BONESViceMinister: admin630.11.2018 Atstājiet savu komentāru

   Osteoartrīts izraisa stipras sāpes un veselības pasliktināšanās. Saskaņā ar statistikas datiem, tā ir vaina, locītavu slimības, kā cilvēki bieži zaudē spēju strādāt. Lai atjaunotu šos dabas mehānismus dzīvē, mums ir nepieciešama pilnīga atjaunošanas. Vitamīni osteoartrīts – ievērojama palīdzība no locītavās atgūšanas

   .

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...